1.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 4.9.2016

Fenomén, který na jaře boural rekordy televizní sledovanosti a nadchl diváky napříč celou republikou, je zpět! Nenechte si ujít druhou řadu show Tvoje tvář má známý hlas!

Už v neděli 4. září se na obrazovkách televize Nova představí druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas se zbrusu novými soutěžícími a dalšími úžasnými proměnami. Miroslav Etzler, Marta Jandová, Ivana Jirešová, David Gránský, Markéta Procházková, Roman Vojtek, Anna Julie Slováčková a Jan Cina se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou tak bojovat o přízeň diváků i o finanční výhry pro dobročinné účely.

Máme za sebou první díl, ve kterém jsme opět mohli být svědky neuvěřitelných transformací našich oblíbených herců a zpěváků. Stejně jako v první řadě, i tentokrát se maskéři překonali!

  • Marta Jandová jako Alice Cooper - Martě Jandové se splnilo přání a proměnila se v chlapa! Jejím vyvoleným byl americký rockový zpěvák Alice Cooper a písnička Poison. Marta Jandová má však rock v krvi a tato volba jí rozhodně nezaskočila a své role se zhostila s přehledem.
  • Jan Cina jako Madonna - Královny popu a hitu Hung up se ujal mladý a nadějný herec, moderátor a zpěvák Jan Cina. Díky štíhlým nožkám neměl naštěstí problém obout si vysoké podpatky a obléct trikot. I Jakub Kohák ho označil za pořádnou kočku! Jako Madonna rozhodně zaválel, co myslíte?
  • Markéta Procházková jako Christina Aguliera - Herečka a muzikálová zpěvačka si jako svůj první hit zazpívala jednu z nejsmutnějších písniček z repertoáru Christiny Aguilery. Choreografie tentokrát těžká nebyla, ale proměna v blonďatého zpívajícího anděla proběhla úspěšně.
  • Anna Slováčková jako Taylor Swift - V úspěšnou americkou zpěvačku se proměnila dcera Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové. V písničce Shake It Off nám předvedla hned několik "outfitů" a celé vystoupení zakončila jako baletka z Labutího jezera. Líbila se vám její přeměna?
  • Miroslav Etzler jako Joe Cocker - Světově známý zpěvák Joe Cocker a písnička You Can Leave Your Hat On byla pro tohoto oblíbeného herce skvělou první volbou. Některé rysy s originálním interpretem tam možná byly, ale maskéři jeho proměnu dovedli do detailů a opravdu se povedla. Líbil se vám Miroslav Etzler jako Joe Cocker?
  • Ivana Jirešová jako Rihanna - Tato proměna z jemné blondýnky v ohnivou ženu se opravdu povedla! Ivaně Jirešové to jako Rihanně neskutečně slušelo a tuto rodačku z Barbadosu ztvárnila věrohodně. Svými křivkami, které má díky józe, vás jistě uhranula!
  • Roman Vojtek jako Jiří Korn - Ve skvělého zpěváka a tanečníka Jiřího Korna se proměnil Roman Vojtek. Těžko říct, jestli diváky víc dostala Romanův vtipný účes nebo tanec s Kateřinou Kornovou, která ve skutečnosti opravdu účinkovala v klipu Miss Moskva.
  • David Gránský jako Nina Simone - Jedním slovem neuvěřitelné! David Gránský musel podstoupit nejen změnu barvy kůže, ale i pohlaví. Jako jediný ze soutěžní osmičky musel zpívat s umělými zuby. Celkově si david kvůli vystoupení velmi vytrpěl. Výroba nejnáročnější masky za celou historii soutěže totiž zabrala celých 8 hodin! Ani to mu však Davidovi nezabránilo ve výborném pěveckém výkonu a celé první kolo suverénně vyhrál.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas