2.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 11.9.2016

Osmička českých osobností čelí prvnímu zadání obávané Rulety hvězd. Kdo zvládne svou proměnu nejlépe? Výkony soutěžících hodnotí hvězdná porota ve složení: Jakub Kohák, Iva Pazderková, Janek Ledecký a speciální host

Zatímco se Marta v prvním díle předvedla jako hrůzu nahánějící rocker Alice Cooper, v tom druhém se převtělila do čokoládové R&B královny Beyoncé. Její bouřlivé vystoupení roztančilo porotu i ostatní soutěžící a nebylo tak žádným překvapením, že se sexy dračice stala výherkyní druhého kola soutěže!

Druhý díl soutěže Tvoje tvář má známý hlas se opět nesl v duchu jedinečných proměn a dokonalých vystoupení! Velký obdiv zaslouží nejen samotní soutěžící, ale také maskéři, kteří každý týden odvádějí dokonalou práci!

  • Honza Cina jako LMFAO - Mladý herec, který v prvním díle okouzlil diváky jako krásná Madonna, se tentokrát proměnil ve zpěváka elektro-popové dvojice LMFAO. Jeho proměna v extravagantního zpěváka s výrazným afrem se opravdu povedla!
  • Anna Slováčková jako Sinéad O´Connor - Kraťoučký sestřih, útrpný výraz a kontroverzní životní styl, to vše je irská zpěvačka Sinéad O´Connor. Nejmladší účastnice soutěže se této interpretky zhostila opravdu se ctí a i její transformace v jedinečnou zpěvačku byla dokonalá.
  • David Gránský jako Michal David - Decibely lásky, Nonstop nebo Poupata! Kdo by neznal tyto jedinečné hity legendárního zpěváka a skladatele Michala Davida. V krále českých diskoték se proměnil vítěz předchozího kola David Gránský a proměna to byla opravdu povedená.
  • Roman Vojtek jako Cher - S Romanem, který kvůli předchozímu vystoupení riskoval své zdraví, měli tentokrát maskéři mnohem více práce. Ukázalo se, že zpěvák nemá problém s jakoukoliv proměnou, dokonce i když má vystoupit jako módní ikona Cher! Dlouhé kudrnaté vlasy a odvážný kostým mu opravdu seděl a Roman se předvedl jako sexy kočka, která rozhodila i hostujícího porotce Michala Suchánka.
  • Marta Jandová jako Beyoncé - Není žádným překvapením, že Marta Jandová coby krásná americká zpěvačka ovládla druhé kolo soutěže. Marta se proměnila v divokou dračici s dlouhými blonďatými vlasy, která roztančila i porotu.
  • Miroslav Etzler jako Bob Marley - Dlouhé dredy a pestré barvy, to charakterizuje jamajského zpěváka Boba Marleyho. Reggaemana s osobitou anglickou výslovností dokonale napodobil herec Miroslav Etzler, který si představení evidentně užíval!
  • Markéta Procházková jako Sabrina - Není pochyb o tom, že především pánská část publika si tuto proměnu opravdu užila! Markéta coby zpěvačka Sabrina se totiž svlékla do plavek a předvedla svou dokonalou postavu,čímž potěšila i pány porotce. Všechna čest tedy patří především Markétě a to za její odvahu!
  • Ivana Jirešová jako ZZ Top - Poté, co si Ivana vylosovala tyto vousáče z americké hard-rockové skupiny, nebyla dvakrát nadšená. Herečka však vzala svojí přeměnu s humorem, zahalila se do bílého obleku, dlouhých vousů a ve společnosti Davida Krause, kterého si pamatujete z první řady soutěže, předvedla odvázanou show.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas