3.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 18.9.2016

Další týden, další úžasné proměny a neuvěřitelné výkony osmičky odvážných soutěžících. Sledujte M. Etzlera, M. Jandovou, I. Jirešovou, R. Vojtka, A. Slováčkovou, D. Gránského, J. Cinu a M. Procházkovou v nejoblíbenější show současnosti. Moderuje Ondřej Sokol.

Roman Vojtek alias Jon Bon Jovi ovládl 3. díl Tvojí tváře. A není divu! I když Roman při vystoupení vypadal, že je to pro něj hračka, nějaká úskalí tento výstup přece jen skýtal. Únava, která se dostavila poctivým tréninkem a koncentrací ve spojení s vysokou tóninou, kterou oplývá Bon Jovi, nebylo nic jednoduchého.

Třetí díl Tvojí tváře nám opět přinesl nejen bravurní pěvecké výkony. Obdivovat jste mohli nejen povedené a nezapomenutelné vystoupení poroty, ale také přednosti Davida Gránského, který v těsném overalu ukázal víc než chtěl!

  • Marta Jandová jako Annie Lennox - Marta Jandová se v tomto díle proměnila v Annie Lennox, britskou zpěvačku, politickou aktivistku a filantropku. Poněkud éterickou bytost, kterou Annie Lennox v tomto klipu předvádí, ztvárnila Marta Jandová naprosto dokonale. Nejenže píseň zazpívala bravurně, ale skvěle vystihla i zpěvaččinu mimiku. Tato proměna v trochu mimozemskou bytost se jistě povedla!
  • Jan Cina jako André 3000 - Jan Cina měl opět nelehký úkol. Jeho proměna v amerického rappera a producenta nebyla vůbec snadná. Ale byla rozhodně fenomenální! Jan se své role zhostil s velkou grácií a výsledek stál rozhodně za to.
  • Ivana Jirešová jako Jana Kratochvílová - Další proměnou v poněkud mimozemskou osobu musela projít také Ivana Jirešová. Ve stínu kapradin se však neztratila a svou transformaci dovedla do dokonalosti. Líbila se vám snad Ivana jako tato neortodoxní česká interpretka?
  • Anna Slováčková jako Eminem - V amerického rappera, hudebního producenta a herce se proměnila mladičká Anna Slováčková, pro kterou to byla rozhodně výzva. I přes obtížnost v mnoha směrech se však tato proměna bezesporu povedla a nejen pěvecký výkon byl jistě nezapomenutelný.
  • David Gránský jako Freddie Mercury - David Gránský se tentokrát proměnil v rockového krále a člena skupiny Queen. Jeho proměna ale i samotný zpěv byl opravdu oříšek. Diváky jistě samotné vystoupení překvapilo a pobavilo a pěvecký výkon srazil na kolena.
  • Roman Vojtek jako Bon Jovi - Roman Vojtek jako Jon Bon Jovi byla rozhodně skvělá volba! Tento interpret byl nejen pěveckou výzvou, ale Roman se své role ujal statečně a s přehledem předvedl na jevišti velkou show. A není tak divu, že jeho výkon mu v tomto díle zajistil vítězství!
  • Markéta Procházková jako The Pointer Sisters - Velký hit od skupiny The Pointer Sisters, I´m So Excited, byl opravdu náročným losem v soutěži. Samotná proměna i pěvecké vystoupení bylo však v podání této nadané zpěvačky opět fenomenální.
  • Francouzskou zpěvačku mnoha tváří ztvárnil charismatický Miroslav Etzler, který se této ženské role zhostil opravdu statečně. I přesto, že se v podpatcích necítil úplně pohodlně, vzal svůj úkol velmi seriózně a divákům tak předvedl opravdu nezapomenutelný zážitek.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas