4.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 25.9.2016

Tři kola, tři vítězové! Kdo získá privilegium předat finanční odměnu na charitativní účely tentokrát? O tom rozhodne hvězdná porota - Jakub Kohák, Iva Pazderková, Janek Ledecký a speciální host. Moderuje Ondřej Sokol.

Již čtvrtý díl druhé řady fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas propukne dnes večer a bude to stát opravdu za to! Soutěžící se celý týden připravovali na své hvězdné výkony a rozhodně vás nezklamou! I přesto, že někteří jedinci to tentokrát neměli vskutku lehké, poprali se s tím bravurně!

I ve čtvrtém díle Tvojí tváře jste viděli osm dokonalých proměn, které vás jistě zvedly ze židle. Která ale u vás tentokrát zabodovala nejvíce?

  • Anna Slováčková jako Lady Gaga - Anička se ve čtvrtém díle proměnila v extravagantní Lady Gagu. V odvážném kostýmku předvedla svůdné číslo, za které dostala hodně plusových bodů. I sám předseda poroty uznal, že na tohle číslo by se klidně díval pořád.
  • Miroslav Etzler jako Ivan Mládek - Komické číslo, které předvedl Mirek, vás jistě rozesmálo. Herec dokázal i přesně napodobit mimiku samotného Ivana Mládka a přiznal, že mrkání mu dělalo velké komplikace. Kvůli následným křečím tak musel několikrát navštívti oční kliniku. Samozřejmě si dělal legraci.
  • Marta Jandová jako Bonnie Tylor - Dramatické vystoupení, za které si Marta vysloužila standing ovation poroty. Následné hodnocení samotnému dokonalému vystoupení jenom přidalo. Hostující porotkyně Adéla Gondíková sdělila, že po celou dobu byla fascinována.
  • Jan Cina jako John Legend - Černoch v bílém obleku sedící za klavírem - z tohoto romantického vystoupení se všem zamilovaným jistě rozbušilo srdce. Aby byl výsledný efekt ještě dojemnější, zvolili tvůrci hvězdičky, které uspořádali kolem klavíru.
  • David Gránský jako Meghan Trainor - Podpatky, šatičky, mašle na hlavě a nalakované nehty - z Davida Gránského se stala sladká žena - Meghan Trainor. Herec tak jistě využil již nacvičené ženské pohyby z prvního kola, ve kterém ztvárnil Ninu Simone.
  • Ivana Jirešová jako Alicia Keys - I přesto, že Ivana Jirešová nebyla fit, předvedla dokonalý výkon, za který sklidila velké ohlasy. Za to si samozřejmě zaslouží velkou poklonu. V bílém kloboučku se ladně pohybovala a do detailu ztvárnila jedinečnou Alicii Keys.
  • Markéta Procházková jako Scooter - Torpédo na pódiu - tak by se dalo nazvat vystoupení Markéty Procházkové, která pobíhala a drsnými výrazy ohromila nejen porotu, ale také všechny soutěžící. Za tento jedinečný zážitek si tak vysloužila vítězství ve čtvrtém kole.
  • Roman Vojtek jako Ray Charles - Za dokonale odvedenou práci maskéru byl Roman Vojtek coby Ray Charles k nepoznání. V rámci vystoupení měl Roman u sebe i tři zpěvačky - Lindu Finkovou a také soutěžící z první řady a to Aničku Fialovou a Petra Vondráčka.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas