5.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 2.10.2016

Tvoje tvář má známý hlas pokračuje! Kdo svou proměnou v pátém kole ohromí porotu a diváky nejvíce? Nenechte si ujít další vzrušující vystoupení!

O vítězný šek v hodnotě 25 tisíc korun bojovalo osm skvělých soutěžících, výhru ale nakonec shrábla energická Marta Jandová, která byla k nerozeznání podobná zpěvákovi a rapperovi Cee Lo Greenovi.

V řadě již pátý díl přinesl opět nevídanou show! Originalita proměn, které každý týden naši soutěžící podstupují, nebere konce.

  • Miroslav Etzler jako Kiss - Zakládajícího člena rockové skupiny Kiss, Paula Stanleyho, si tentokrát vylosoval ve hvězdné ruletě Mirek Etzler. Už v zákulisí se připravoval na to, že to na pódiu pořádně rozjede! Roli pravého rockera si pořádně užil a náležitě se u toho také odvázal! Díky kostýmu, který zahrnoval i velmi vysoké boty, se stal nejvyšším soutěžícím večera a předvedl pořádnou rockovou vypalovačku. Líbil se vám Mirek jako "Kissák"?
  • David Gránský jako Reel 2 Real - Velkou hitovku I like to move it si tentokrát vychutnal David Gránský. A byl to náročný úkol a to především kvůli rychlosti a množství slov, které ze sebe musel David vychrlit. David opět vyfasoval umělé zuby, ale i tak se své úlohy zhostil opět skvěle. Byl skoro k nepoznání, ale do lemura měl ještě daleko. Chvála šla opět ze všech stran!
  • Roman Vojtek jako Michael Jackson - Jedním slovem neuvěřitelná taneční i pěvecká show. Roman své fanoušky opět nezklamal a předvedl, že na to má ve všech aspektech. Jeho znamenité taneční pohyby opěvoval snad každý a není divu. Ne každý má takové pohybové nadání. Porota jeho vystoupení hodnotila jako jedno z nejlepších v rámci obou řad Tvojí tváře. Byl snad Roman vaším favoritem?
  • Jan Cina jako Naďa Urbánková - Honza Cina už nám mnohokrát předvedl, že je neuvěřitelně talentovaný a tentokrát tomu nebylo jinak. Nejenže jako Naďa Urbánková vypadal naprosto rozkošně, ale zazpíval tak, že všem spadla brada. Honza nám také opět ukázal své krásné nožky, které by mu mohla závidět kdejaká modelka.
  • Markéta Procházková jako The Cranberries - Markéta se tentokrát musela naučit trochu krákorat. Zpěvačku Dolores O´Riordan a její skřehotavý hlásek se jí však podařilo napodobit dokonale a Markéta opět dokázala, že je velice kvalitní zpěvačkou. Navíc ve zlatých šatech i kůži jí to neuvěřitelně slušelo. Její vystoupení tak bylo opět splynutím talentu a umění maskérů a velmi se podařilo.
  • Ivana Jirešová jako Deee-Lite - V rytmech americké house/dance skupiny se v tomto díle zavlnila Ivana Jirešová, která v uplém kostýmu ukázala své jógou vyrýsované křivky. Za zmínku stojí samozřejmě i její zpěv, který ani tentokrát neměla úplně lehký. Písnička s různými výškami byla náročná, ale Ivana se své role zhostila se ctí a chvála se opět hrnula!
  • Anna Slováčková jako Prince - Tato výrazná osobnost hudební scény vyšla na nejmladší účastnici Tvojí tváře. Už od začátku bylo jasné, že to nebude nic lehkého. Ztvárnit tuto ikonu totiž nezvládne každý. Ale Anička se do toho opět opřela a ani jedno oko nezůstalo suché! Opět skvělý pěvecký výkon i samotná proměna stála za to.
  • Marta Jandová jako CeeLo Green - Zasloužené vítězství přinesl Martě americký a poněkud prostorově výrazný zpěvák se specifickým hlasem. Měla to opravdu náročné, až jí z toho spadly kalhoty! Nebo za to snad mohl Jakub Kohák? Nicméně z drobné Marty Jandové vycházel tak silný hlas, že to nešlo jinak a musel si vydobýt prvenství!

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas