6.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 9.10.2016

Osm soutěžících, osm proměn, ale zvítězit může jen jeden. Vybojuje peníze na charitativní účely J. Cina, M. Etzler, D. Gránský, M. Jandová, I. Jirešová, M. Procházková, A. Slováčková nebo R. Vojtek?

Už šestý týden vás ohromují výkony osmičky soutěžících v show Tvoje tvář má známý hlas. Iva Pazderková vyměnila roli porotkyně a všem ukázala, jak je svůdná a Marta Jandová předvedla, že svého tátu zná dokonale!

Již šestý díl druhé řady zábavné show Tvoje tvář má známý hlas opět boduje! Každým týdnem se posouvají hranice proměn, které jsou neuvěřitelné.

  • Iva Pazderková jako Britney Spears - Porotkyně Iva Pazderková si připravila překvapení pro diváky a vyšla na pódium jako Britney Spears. Iva je showmenka sama o sobě a její vystoupení bylo výborné. Zejména muži oplývali nadšením.
  • Jan Cina jako Billy Joe Amstrong z Green Day - Honza se přiznal, že nikdy Green Day neposlouchal, ale že tu hudbu vnímal. Je hodně talentovaný a opět předvedl skvělé vystoupení. A celá práce maskéru dodala k tomu vystoupení ty správné grády. Zelené oči mluví za vše. Tento song mu opravdu sednul, co si o tom myslíte vy?
  • Ivana Jirešová jako Vanilla Ice - Ivanka se předvedla jako americký rapper, kterého proslavil song "Ice Ice Baby". Rappování pro ni nebylo úplně nejlehčí, jak řekla Iva Pazderková "jestli tohle udejcháš, tak vylezeš na Anapurnu i bez kyslíkový bomby." A udýchala! Ale za rappování dostala Ivana obrovskou pochvalu.
  • Markéta Procházková jako Pink - Markéta měla dovoleno být co nejvíce bláznivá, tak jako Pink. Je sice popová zpěvačka, ale také rockerka a to je v tomto singlu hodně znát. Její vystoupení ohromilo naprosto každého, získala i standing ovation. Markéta to tentokrát úplně rozsekala! Mělo to atmosféru, a podle Jakuba Koháka to bylo vynikající.
  • David Gránský jako Whoopi Goldberg - David byl nadšený z této písně. Hitovka I will follow him z filmu Sestry v akci si herec doslova vychutnal. Co na jeho show říkáte? Při vystoupení vypadal naprosto úchvatně, přesně jako Whoopi. V roli černošské ženy dostal opět mnoho chvály.
  • Marta Jandová jako Petr Janda - Tohle byla největší zkouška toho, jak Marta svého otce zná. Ta se s tímto úkolem poprala víc než dobře. A na pódiu to rozbalila nejen ona, ale také pravý Petr Janda, takže vzniklo fenomenální duo Petr Janda double. Je vidět, že to má Marta v krvi, její vystoupení nemělo ani jednu chybu.
  • Roman Vojtek jako George Michael - Roman dostal zpěváka s vysokým rozsahem hlasu. Naučit se tuto píseň nebylo pro něj úplně jednoduché. Vystoupení se mu však povedlo, ostatně jako všechny a své fanoušky opět nezklamal. Dostal pochvalu, že svým duchem do toho vložil velmi pohodovou atmosféru a všem se to líbilo.
  • Anna Slováčková jako Jessie J - Anička se do svého vystoupení opět opřela s chutí. Pěkně zazpívala, s klidem, s uvolněním a dokázala diváky vtáhnout s potěšením do svého vystoupení. Od poroty dostala pozitivní pochvaly.
  • Miroslav Etzler jako Leonard Cohen - Leonard Cohen patří k oblíbeným romanopiscům, básničkářům a zpěvákům a Miroslav cítil, že to pro něj byla obrovská zodpovědnost. Pro mnohé je legenda, ale vystoupení Miroslava bylo také legendární. Opět standing ovation a neskutečně pozitivní chvála na jeho vystoupení jako jedno z nejlepších vůbec. Není se tak čemu divit, že právě Miroslav se stal vítězem šestého dílu.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas