8.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 23.10.2016

Od hvězdné proměny je dělí jediná cesta výtahem. A na jejím konci nás čeká buď překvapení, nebo šok. Na kom se profesionální tým maskérů a kostymérů vyřádí tentokrát? Sledujte další kolo zábavné show Tvoje tvář má známý hlas!

V 8. díle sehráli soutěžící velký boj, který ale vyhrála Anička Slováčková v těle Beth Dittové. Pro Aničku nebylo toto číslo vůbec jednoduché, protože se v převleku plnoštíhlé Beth cítila doslova jako sud. ,,Cítím se jako bych na sobě měla 6 péřových bund, utáhlých a zavázaných, abych nemohla dýchat," řekla Anička.

Neskutečné proměny, vystoupení, pochvaly i porota zelená závistí. To vše bylo v 8. díle Tvojí tváře.

  • Roman Vojtek jako Metallica: Enter Sandman - I přesto, že Roman schytal další těžký úkol, nutno ale říci, že na pódiu předvedl pořádný rockový nářez. Potěšil tak nejen své fanoušky, ale i fanoušky skupiny Metallica. Svým "hárem", odhaleným tělem a pořádným chraplákem dostal do kolen nejednu ženu. No, co dodat, opět neskutečný výkon!
  • Markéta Procházková jako Nicole Kidman: Diamond Are A Girl‘s - Těžký úkol i pro muzikálovou herečku! Svůdná Markéta předvedla dokonalý kabaret a pánům se jistě zapalovala lýtka. Nejenže i tentokrát předvedla skvělý pěvecký výkon, ale demonstrovala i svou pružnost. Markéta dala do vystoupení naprosto všechno a také se to vyplatilo.
  • Jan Cina jako Justin Timberlake: Mirrors - Honza se této interpretace bál, ale jakmile vylezl na pódium, nikdo jistě nechápal, proč se tento mladý umělec tak obával. Do své sbírky povedených vystoupení si tak mohl připsat i toto. Famózní pěvecký a herecký výkon opět nechyběl a byly v tom i opravdové emoce. Klobouk dolů a jen tak dále.
  • Ivana Jirešová jako The Cure: Friday I'm In Love - Neuvěřitelná proměna, která překvapila nejen porotu. I když první popis Ivany směřoval ke střihorukému Edwardovi, své fanoušky jistě potěšila. Stejně jako v minulém díle bylo vidět, že si to Ivanka opravdu užívá a tu pohodovou atmosféru přenesla nejen na všechny přítomné diváky, ale i na ty u televizních obrazovek.
  • Anna Slováčková jako Beth Ditto: Move In The Right Direction - V holku "krev a mlíko" se proměnila něžná Anička a byl to opravdu nezapomenutelný zážitek! Tahle proměna se opravdu povedla a vystoupení stejně tak. Anička to na pódiu pořádně rozjela a svým nábojem jistě všechny roztančila. Není divu, že se jí s tímto vystoupením podařilo vyhrát!
  • Miroslav Etzler jako Petr Hapka: Dívám se dívám - Mirkovi se povedlo ztvárnit tohoto fenomenálního českého hudebníka s naprostou grácií a mnozí jistě budou souhlasit, že se mu zdařilo vzdát mu také velký hold. A mimo jiné ho také pěvecky doprovázela i soutěžící první řady této show - Anička Fialová.
  • David Gránský jako Phil Collins: I Can‘t Dance - David si vylosoval pořádnou pecku a také ji náležitě prezentoval. Jeho proměna i samotné vystoupení šokovalo jistě mnoho diváků a dokonce i samotného Davida. Jako třešničku na dortu nám předvedl i taneční kousek a to v podobě stepu. Tohle se mu opravdu vyvedlo a chválou se nešetřilo.
  • Marta Jandová jako Adele: Skyfall - Kdo jiný se tohoto těžkého úkolu mohl ujmout než naše česká talentovaná rocková zpěvačka. Přesto, že Adele je výzvou pro všechny interpretky, Marta tuto "bondovskou" hitovku zazpívala naprosto dokonale a vysloužila si od poroty i standing ovation. Pochvalu dostala i za těžkou ruční práci, kterou si poctivě nastudovala!

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas