9.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 30.10.2016

Osmička českých osobností vám opět přinese největší hudební legendy tak, jak je máte rádi. Užijte si večer plný zábavy ve společnosti nejzářivějších hvězd!

Tvoje tvář vás baví a jinak tomu nebylo ani u 9. dílu, ve kterém zazářila třeba Ivana Jirešová, která ukázala, že ani rychlá píseň jí nedělá žádný problém.

Maskéři už 9. týden předvádějí naprosto dokonalou práci, která celé show dodává ty správné grady. Z Ivanky Jirešová udělali Gwen Stefani a z Honzy Ciny Billyho Joela!

  • Jan Cina jako Billy Joel - Krátký sestřih, volné džíny a košile s nápisem autodílny a k tomu uhrančivý a svůdný pohled Honzy. No, dámy, která z vás by neodolala a nezajela si opravit určitou součástku na autě?
  • Marta Jandová jako Kaoma - Červený overal s černým opaskem, černé krátké kudrnaté vlasy a do toho snědá pleť – jakoby Marta Jandová vypadal z oka frontmance kapely Kaoma. Během vystoupení Marta roztančila nejen všechny své kolegy. Taky jste měli chuť si s Martou zatrsat?
  • Miroslav Etzler jako Ella Fitzgerald - Mirku, jsi to ty? Takhle jste jistě zareagovali, jakmile jste zpatřili Mirka v těle Elly Fitzgerald. Plnoštíhlá černoška v dlouhých fialových šatech. Jakmile Mirek dozpíval a začal debatovat s Ondrou Sokolem, deprve až tehdy bylo patrné, že se opravdu jedná o Miroslava Etzlera.
  • David Gránský jako Jaromír Nohavica - Knírek, delší světlé vlasy a temný výraz. Po celou dobu vystoupení seděl David na židličce a předvedl tak dojemné vystoupení, že po dozpívání i on sám uronil pár slz. Právem si tak vybojoval své druhé vítězství.
  • Ivana Jirešová jako Gwen Stefani - Dlouhé blond vlasy, čepice, odhalené bílé tričko, volné kalhoty, úsměv od ucha k uchu. Takové bylo vystoupení Ivanky Jirešové. Musíme uznat, že zvládnou odtančit a odzpívat tuhle píseň si zaslouží velký obdiv. Ivance tato proměna hodně seděla, co říkáte?
  • Markéta Procházková jako Guns N´ Roses - Tak to se povedlo a to nejen Markétce, která ukázala i svou drsnou stránku, ale také maskérům, kteří nezapomněli žádný detail a dokonce Markétce „vyrobili“ chlupaté nohy. Samozřejmě jako správný rokerský drsňák nechyběly Markétce ani pořádně zarostlé vousy!
  • Roman Vojtek jako Shakira - Sexy žena na pódiu – tak by se dala nazvat proměna Romana Vojtka v dračici – Shakiru. Dlouhé blond vlasy, divošský kostým a ladné ženské pohyby, které se Roman za celých 9. dílů Tvojí tváře naučil napodobit do posledního detailu. Líbilo se vám, jak Roman kroutil zadnicí?
  • Anna Slováčková jako Miley Cyrus - Jak je u Miley Cyrus známo, miluje extravagantní kostýmy a ve videoklipech často nechybí ani různé rekvizity. Stejně tak tomu bylo i u vystoupení Aničky Slováčkové, která kromě hlazení plyšových medvědů, vzala na procházku i vycpané divoké prace. A jako správná Miley Cyrus nezapomněla Anička na ty správné grimasy.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas