10.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 6.11.2016

Od velkého finále osmičku soutěžících dělí už jen dvě kola. O tom, kdo získá cenné body a přiblíží se k postupu do finálové čtveřice, rozhodne hvězdná porota - Jakub Kohák, Iva Pazderková, Janek Ledecký a speciální host. Moderuje Ondřej Sokol.

Marta Jandová všechny vyděsila a jako "Kráska a zvíře" zvítězila na plné čáře 10. díl Tvojí tváře! Hrůza, ale zároveň i krása, se mísily v jedinečnou interpretaci Marty Jandové, která svým pojetím a emocemi ohromila snad každého. Co jiného než to, co předvedla Marta, by si zasloužilo zvítězit? Vystoupení, které naprosto ohromilo. Marta si vylosovala nepříliš pohledného interpreta, ale za to píseň, která má opravdu sílu. Její vystoupení připomínalo divadelní inscenaci a diváci se tak ocitli v romantickém příběhu o krásné dívce a zvířeti, které touží po lásce.

Lze s přehledem říci, že 10. díl Tvojí tváře byl jeden z těch nejvíce povedených a především nejemotivnějších. Vystoupení, která předvedli soutěžící, byla do jednoho naprosto fenomenální. Některá dokonce i mnohem více než to!

Půvabná Markéta Procházková s velkým výstřihem, David Gránský jako žena a Honza Cina převlečený za plyšové zvíře. Tak to byl pořádný nářez. Podívejte se na nejlepší momenty 10. dílu a připomeňte si úžasná vystoupení hvězd!

  • David Gránský jako Jennifer Lopez - Tak to byla podívaná! Kdo by se netěšil na Davida Gránského s pověstným pozadím famózní JLo? David předvedl dokonalou show a rozhodně se bylo na co dívat. Pěvecký výkon byl samozřejmě opět na vysoké úrovni a pohyby, kterými Jennifer Lopez okouzluje svět, se Davidovi povedly napodobit dokonale. Rozhodil dokonce i samotnou porotu!
  • Ivana Jirešová jako Linda Perry - Ironickou rockerku si Ivanka bezesporu užila. Mužnou rázností nakráčela na pódium a vychutnala si to do posledního tónu. Nehledě na to, že jí tato píseň opravdu sedla, předvedla podle Jakuba Koháka v této soutěži svůj vrchol.
  • Roman Vojtek jako Bee Gees - Horečku sobotní noci nám předvedl Roman s kolegy z první řady Tvojí tváře. S Adamem Mišíkem a Davidem Krausem tak utvořili známé bratrské trio a dle slov Janka Ledeckého to byl opravdu mazec! Kluci pobavili a potěšili diváky i porotu. Iva Pazderková se z toho dokonce málem počůrala!
  • Markéta Procházková jako Kylie Minogue - Markéta možná měla problém s nedostatkem vzduchu, ale nedostatek sexy pohledů tam určitě nebyl. Nejenže vypadala fenomenálně a předvedla velkou dávku svůdných pohybů, ale také opět skvěle zazpívala. Hostující porotce Bob Klepl dokonce nemohl najít slova a ani Iva Pazderková nešetřila chválou.
  • Miroslav Etzler jako Haddaway - Pro Mirka byla tato interpretace opravdu velká výzva. Nejen zpívat, ale i tančit disko, pro něj bylo přece jen velké sousto. Mirek se toho však ujal zodpovědně a na pódiu zatančil i zazpíval způsobem, který si zaslouží obdiv. Bojoval opravdu hrdinně a vyplatilo se!
  • Marta Jandová jako MeatLoaf - Velký romantický příběh ve stylu "Kráska a zvíře" nám na pódiu předvedla Marta Jandová a přesto, že z tohoto interpreta moc nadšená nebyla, ve výsledku předvedla veledílo, ze kterého běhal mráz po zádech. Podle slov Ivy Pazderkové to byl neskutečný divadelní zázrak. Vynikající vystoupení, které chytlo za srdce! Není divu, že bylo vítězné!
  • Jan Cina jako Ylvis - Skvělého Honzu, který každý týden předvádí skvělé proměny, doplnil na jevišti Ondřej Sokol. Duo veverky a lišky si vystřihli opravdu dokonale. Při jejich vystoupení snad nikdo nedýchal a zíral s pusou do kořán. Honza své fanoušky obohatil opět o naprosto dokonalé vystoupení a nezbylo nic, než opět pět chválu! Úžasné!
  • Anna Slováčková jako Lana Del Rey - Známý hit z filmu Velký Gatsby je opravdu pěvecký oříšek. Romanticky laděná píseň pohladí po duši snad každého a v podání něžné Aničky to platí dvojnásob. Nejenže vypadala krásně, ale svou interpretací dojala všechny přítomné.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas