11.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 13.11.2016

Na začátku jich bylo osm. Do velkého finále ale postoupí jen čtyři. Nenechte si ujít velký semifinálový boj!

Týden co týden předvádí to nejlepší z druhé řady Tváře, přesto si Jan Cina - k podivu mnohých fanoušků - musel na první vítězství počkat do předposledního kola show. Vynesla mu je proměna ve slavnou katalánskou pěvkyni Montserrat Caballé. A víc než oprávněně, jeho vystoupení bylo výborné, a to jak vizuální stránka, maskéři se tentokrát opravdu vyznamenali, tak i ta pěvecká. Cinův výkon byl tak dojemný, že rozplakal porotu i kolegy, kteří mu aplaudovali vestoje. Honza je zároveň jedním ze čtyř finalistů, majících vyhlídku na celkové vítězství. Těmi zbývajícími jsou Marta Jandová, David Gránský a Anna Slováčková.

Slzy, dojetí, emoce. V takovém duchu se neslo vítězné vystoupení Jana Ciny v jedenáctém dílu pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Honza se převtělil do jedné z nejobdivovanějších operních hvězd 20. století Montserrat Caballé a dojal úplně každého! Navíc přepsal historii! Jakmile Honza vyjel výtah, všichni zůstali jako opaření a nevěřili vlastním očím - tahle proměna se opravdu povedla! A to nejlepší teprve přišlo. Už během prvních tónů, které vycházely z Honzových úst, všichni zírali, jestli je to opravdu on - operní divu napodobil naprosto dokonale.

V 11. díle populární show Tvoje tvář má známý hlas se hvězdní soutěžící opět překonali! Všech osm vystoupení bylo naprosto famózních.

  • David Gránský jako Ed Sheeran - Když se na pódiu objevil zpívající zrzek, bylo těžké uvěřit, že to není skutečný Ed Sheeran. Práce maskérů byla opět výborná a stejně tak hudební výkon Davida Gránského, co říkáte? Porota tleskala ve stoje. Ivě Pazderkové se to dokonce tak líbilo, že se rozplakala. A určitě nebyla jediná!
  • Ivana Jirešová jako Taylor Dayne - Ivana si vylosovala divošku osmdesátých let Taylor Dayne. Publikum i porota se nestačila divit! Podoba? Neuvěřitelná! "Zraješ jako víno, bylo to super," nešetřila chválou porota. Tohle bylo disko jak má být!
  • Roman Vojtek jako Lionel Richie - Do vítěze dvou cen Grammy se tentokrát převtělil Roman Vojtek. Střihl si jeho největší hit Hello. "Bylo to dokonalé," řekla Iva Pazderková a Simona Babčáková byla hrozně dojatá.
  • Markéta Procházková jako Ricky Martin - Markéta si povzdechla, jestli by nemohla být radši žena. Třeba Rickyna Martinová. Splnit přání ji však Tvář nemohla. Výsledek byl však nakonec fantastický, portorický zpěvák se jí povedl. Vystoupení bylo dokonce tak žhavé a plné ohnivých efektů, že se Jakub Kohák bál, aby mu nechytl účes.
  • Miroslav Etzler jako Michal Tučný - Když Mirek vyjel výtahem až nahoru a dveře se otevřely, publiku i porotě se zatajil dech. Janek Ledecký vychválil nejen povedenou vizáž, ale především Mirkův hlasový projev.
  • Marta Jandová jako Mariah Carey - Iva Pazderková řekla Martě na začátku jednu radu: "Jsou tři zásadní věci u Mariah – přijít jako diva, mít pózu jako diva a tvářit se neodolatelně... jako diva." Povedlo se to Martě? Povedlo! Dokonce všechny už naladila na blížící se Vánoce! Jako diva!
  • Jan Cina jako Montserrat Caballé - Výzva letošní proměny! Honza Cina si vylosoval katalánsko-španělskou pěvkyni Montserrat Caballé, jednu z nejobdivovanějších operních hvězd 20. století. Páni, to byla jízda! Iva skoro zapomněla jak na začátku, tak na konci představení dýchat. A co teprve ty potoky slz, které se objevily takřka u všech, včetně předsedy porotce Jakuba Koháka. Pro nikoho nemohlo být překvapením, že právě toto vystoupení se stalo vítězným!
  • Anna Slováčková jako Evanescence - Anička Slováčková si vylosovala skupinu Evanescence. "S výběrem jsem spokojená, miluju Evancesnce, poslouchám je tak od deseti let," řekla nám Anička nadšeně. Kdo by čekal, že taková něžná dívka, která jako malá namluvila Krtečka, ukáže nakonec takový metalový nářez? To byla proměna! Mimochodem Janek Ledecký tuhle proměnu označil jako tu nejvíce sexy!

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas