12.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 20.11.2016

Druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas vrcholí! Ve velkolepém finále čekají známé písně, dokonalé proměny, velká výhra, slzy a spousta emocí. O vítězi rozhodne hvězdná porota - Jakub Kohák, Iva Pazderková, Janek Ledecký a speciální host. Moderuje Ondřej Sokol.

V neděli večer odvysílala televize Nova finálový díl druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas. Celkovým vítězem pořadu se stal Honza Cina. Odsoudil tak ke druhému místu herce Davida Gránského a s třetí příčkou se musela spokojit rockerka Marta Jandová. Byl to zážitek pro každého, show naplnila české domácnosti vlnou emocí.

Do finále se z původní osmičky soutěžících probojovali Anna Slováčková, Marta Jandová, David Gránský a Jan Cina, během posledního dílu ale opět vystoupili všichni. Finalisté sólově, zbylí čtyři soutěžící ve dvojicích. Ivana Jirešová a Markéta Procházková zazpívaly píseň z muzikálu Chicago a Roman Vojtek s Mirkem Etzlerem se pokusili o duet Fantom opery ze stejnojmenného muzikálu.

Finálový večer byl opravdu plný smíchu, vtipu, ale bohužel i slz, které byly důsledkem koncem druhé řady Tvojí tváře.

  • ABBA v podání poroty a Ondřeje Sokola - Janek Ledecký skončil opět jako žena, Ondra si zabrnkal na piáno a předseda poroty Jakub Kohák se v blond loknách ladně pohupoval s kytarou v rytmu hitu osmdesátých let. Abba v celé své kráse byla opravdu zajímavá podívaná!
  • Marta Jandová jako svůdná animovaná postavička - Svůj sametový hlas nám naposledy předvedla Marta v sexy rudých šatech, ve kterých vynikly její krásné ženské křivky. Celému vystoupení dodala práce maskérů ty správné grády.
  • David Gránský nebo skutečný Marilyn Manson? - Maskéři odvedli tak dokonalou práci, že bylo těžké zjistit, zda se za make-upem skrýval miláček publika David Gránský nebo šlo o originál. Proměna jak má být, ale kterou by jste v nočních ulicích potkat opravdu nechtěli!
  • Ivana s Markétou jako muzikálové děvy - Něžná svůdnost oděná ve třpytivých šatech! Tak lze popsat vystoupení těchto dvou úžasných žen, které po odhození svých andělsky bílých kabátů probudily touhu u mnoha diváků. Scéna jako z Broadwaye!
  • Anička Slováčková v roli největší vražedkyně - Nádherná róba a aranžmá celé scény nás přeneslo do 16. století a byli jsme svědky příběhu o uherské hraběnce. Nechyběly silné emoce ani krvavá vražedná scéna. Skvělý herecký a pěvecký výkon nejmladší účastnice!
  • Jan Cina a jeho roztančený "Scatman" - Tolik slov a tolik kroků, to zvládne snad jen Honza! Opět se mu podařilo zvednout ze židlí celý sál! Stačilo jen zavřít oči a skutečný Scatman zpíval přímo před vámi! Opět klobouk dolů před výkonem tohoto fenoménu!
  • Roman Vojtek a Miroslav Etzler v milostném obětí - Standing ovation i vykulená Ewa Farna! To byly reakce na scenérii Fantoma opery. Zpěv v originální tónině, milostné tokání na lodičce a husí kůže Ivy Pazderkové! Neskutečná poklona před těmito muži, kteří předvedli umělecké dílo!

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas