1.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 26.2.2017

Nejoblíbenější show TV Nova je zpět! Těšte se na novou osmičku hvězd českého showbyznysu ve složení M. Dejdar, A. Háma, O. Ruml, M. Peroutka, T. Vilhelmová, M. Issová, A. Gondíková a M. Konvičková! Chybět nebude ani hvězdná porota a skvělý moderátor Ondřej Sokol

Vítěz druhé řady Tvojí tváře odstartoval řadu třetí, a to rovnou s oblíbenou písni Freedom od Pharrella Williamse – a jak jinak než naprosto famózně!

AC/DC, Elsa nebo třeba hollywoodská Madonna. Nejen tyto proměny jste mohli vidět během prvního dílu Tvojí tváře.

Herečka Adéla Gondíková svým vystoupením naprosto fascinovala nejen porotu, ale také ostatní soutěžící. Kromě toho, že se projela na velbloudovi, zvládla náročnou píseň i skvěle odzpívat!

  • Martha Issová jako AC/DC - Martha se v prvním díle převtělila do rockera, dokonale ztvárnila mužské pohyby pánví, s čepičkou a náhradním nosem vypadala naprosto skvěle.
  • Ondřej Ruml jako Whitney Houston - Skvělá chůze na podpatcích, dokonalá ženská gesta. Musíme uznat, že to Ondrovi v kudrnatých blond vlasech, na vysokých růžových podpatcích a růžových šatech moc slušelo. No ne? Každopádně na první díl to byl hodně těžký úkol, se kterým se Ondra popral na výbornou.
  • Milan Peroutka jako Petr Muk - Ztvárnit tuto legendu bylo hned na začátek opravdu složité. Milan si ale nedělal těžkou hlavu a známou píseň zesnulého zpěváka Petra Muka střihl bez jediné chyby a bez jediného zaváhání. Taky jste měli ten pocit, když jste zavřeli oči, že slyšíte skutečného Petra Muka?
  • Aleš Háma jako Boney M - Jako by se kapela Boney M vrátila, naprosto dokonale zazpívané a dokonalé taneční kreace. Aleš ve třpytivém overalu jenom zářil. Pokud jste si povšimli, tak i přesto, že měl Aleš náročnou choreografii a do toho ještě zpíval, tak se vůbec nezadýchal!
  • Markéta Konvičková jako Idina Menzel/ Elsa - Nádherná výprava, sněhuláci, husí kůže, jako sněhová královná, standing ovation, jako animovaná postavička – takto by se dalo ohodnotit vystoupení nejmladší soutěžící Markéty Konvičkové.
  • Adéla Gondíková jako Tarkan - Vítězka první dílu Adéla Gondiková tureckého zpěváka Tarkana střihla naprosto na jedničku. Uzpívat tuhle píseň, během které se nemůžete moc nadechnou, a do toho zvládnout ještě tančit, no, tak to si zaslouží velký obdiv!
  • Tatiana Vilhelmová jako Madonna - Jako hollywoodska hvězda, růžové šaty, třpytivý náhrdelník, třpytivé šaty, kolem sebe měla šest sexy mužů – no, dámy, která z vás by tohle nechtěla vyzkoušet? Musíme uznat, že tohle vystoupení bylo opravdu hodně sexy a Tatianě se povedlo!
  • Martin Dejdar jako Israel Kamakawiwo´ole - Složitá maska, se kterou si maskéři museli dát hodně práce. Jakmile ale začal Martin zpívat, jistě se každý z vás najednou objevil někde na Havaji a nabil se pozitivní energií.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas