2.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 5.3.2017

Nejoblíbenější show TV Nova je zpět! Těšte se na novou osmičku hvězd českého showbyznysu ve složení M. Dejdar, A. Háma, O. Ruml, M. Peroutka, T. Vilhelmová, M. Issová, A. Gondíková a M. Konvičková! Chybět nebude ani hvězdná porota a skvělý moderátor Ondřej Sokol

Krásná blondýnka Markéta Konvičková ztvárnila během druhého dílu Olivii Newton John, která excelovala ve filmu Pomáda. Společně s Davidem Gránským, který bavil diváky ve druhé řadě Tvojí tváře, ztvárnila známý duet. Během vystoupení to ale vypadalo, že se do Davida platonicky zamilovala a nemohla z něho spustit oči. „Tak platonicky zamilovaná, něžná a nádherná,“ okomentovala vystoupení Iva Pazderková. Jednalo se ale jenom o skvěle herecké a pěvecké vystoupení, Markéta je totiž šťastně zamilovaná a David Gránský to není!

Jakmile Ondra začal zpívat a tančit, přidali se k němu nejen všichni v sále, ale také všichni v zákulisí. Poté, co dozpíval, přišel Ondra Sokol s informací, že v zákulisí s ním skutečně všichni tančili. No, ještě aby ne, kdo by si společně s Ondrou, který si střihl Justina Timberlake a jeho známou píseň, nezazpíval a nezatančil.

Během druhého dílu se ale děly věci. Aleš Háma se musel poprat se sněhem, Milan Peroutka se vykoupal ve vaně plné pěny a to ještě nebylo zdaleka vše.

  • Tatiana Vilhelmová jako Jackson 5 - Táňa odstartovala druhý díl a v roztomilém oblečení dostala do kolen nejen porotu, ale jistě i vás. Svým vystoupením vyhrála a peníze věnovala Hnutí Duha. Jak se vám líbila Táňa v červeno žlutém oblečení jako afroameričan?
  • Martin Dejdar jako Waldemar Matuška - Taky jste si říkali, že na pódiu není Martin Dejdar ale skutečný Waldemar Matuška, který vás s energickou písní přesunul do Španělska? Martin tak všem ukázal, že nejen že je skvělý herec, ale také dokáže dokonale ztvárnit barvu hlasu a skvěle tuto náročnou píseň zazpívat.
  • Markéta Konvičková jako Olivia Newton John - Žluté šaty, krátký sestřih, nevinný výraz a dokonalé taneční kreace – no, musíme uznat, že si Markéta společně s Davidem Gránským do detailu prostudovali celý videoklip. „Markétko, a ty jsi to zahrála tak věrohodně, že si teď nejsem jistá, jestli Davidova přítelkyně není nervózní, byla jsi tak platonicky zamilovaná, něžná a nádherná,“ okomentovala vystoupení Iva Pazderková. No, tak uvidíme, jak bude vystoupení hodnotit Davidova přítelkyně.
  • Ondřej Ruml jako Justin Timberlake - Tak to byla jízda! Taky jste během písničky tančili a potom jste se nemohli zastavit a tančili jste ještě další půl hodinu? A všimli jste si toho, že Ondra píseň ztvárnil s naprostou lehkostí, zpíval a tančil a vůbec se u toho nezadýchal?
  • Martha Issová jako Kate Bush - Martha ve druhém díl ztvárnila Kate, což je od minulého dílu, ve kterém si střihla AC/DC, velká změna. Herečka šla do vystoupení naplno a my musíme uznat, že v bílých dlouhých šatech vypadala skvěle!
  • Adéla Gondíková jako Eurythmics - Krátký sestřih, zrzavé vlasy, sako, kravata, košile a ten pohled a posazení hlasu – opravdu se nejednalo o frontmanku kapely Eurythmics Annie Lennox? I přesto, že šel z Adély strach, všechny přesvědčila o tom, že je nejen skvělá herečka, ale také skvělá zpěvačka, protože zazpívat tuhle známou píseň na jedničku, není jen tak!
  • Milan Peroutka jako Amy Winehouse - To není skutečná Amy? Taky jste si to řekli, když Milan vyjel výtahem? A ten jeho zpěv a stejné pohyby jaké měla slavná zpěvačka a dokonce i stejně posazený hlas. To přece nemůže byt Milan! Ale ano, byl! Během vystoupení ukázal, že mu ženy nedělají žádný problém a dokonce je pro každou výzvu – kdo by si jen tak skočil do vany plné pěny před zraky diváků?

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas