3.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 12.3.2017

Jejich tváře dobře znáte, ale v této show je nepoznáte! Sledujte, jak se M. Dejdar, T. Vilhelmová, A. Háma, A. Gondíková, M. Peroutka, M. Issová, O. Ruml a M. Konvičková mění v největší hvězdy hudebního nebe!

Ani třetí díl Tvojí tváře vás nenechal chladnými. Jakmile se na pódiu objel Ondřej Sokol jako italský pěvec Drupi, jistě jste se pobavili. A co taková Adéla Gondíková, která dostala do kolen každého muže!

Herečka Adéla Gondíková se ve třetím díle představila jako svůdná Kylie Minogue a s písní In Your Eyes fascinovala zejména mužské publikum. V upnutém overalu s třpytkami a velkou zásobou barevného peří – no, které mužské oko by se tomuto pohledu bránilo?

Každé vystoupení v Tvojí tváři je hodně obtížné, ale ztvárnit operního pěvce nebo operní pěvkyni, je ale to nejtěžší, co si může soutěžící vylosovat. Ondra ale ukázal, že je všestranný umělec a že operní zpěv mu nedělá problém. Jeho výpravné číslo bylo okouzlující a jistě nejen nám, ale také vám, spadla brada! No, ne?

  • Milan Peroutka jako Bruno Mars - Milan odstartoval třetí díl velkolepě! Předvedl, že je nejen skvělý zpěvák, který dokáže dobře napadobit hlas třeba Amy Winehouse ale také i Bruna Marse, ale taky ukázal, že umí skvěle tančit. Taky jste si řekli, že byl od pravého Bruna Marse k nerozeznání?
  • Aleš Háma jako Hana Zagorová - Aleš během tohoto vystoupení nejen přesně trefil hlas, ale také jeho mimika byla do detailu propracovaná. Maskéři samozřejmě nezapomněli ani na ty sebemenší detaily jako jsou dlouhé nehty a boty na podpatku.
  • Martha Issová jako Geri Halliwell - Blond vlasy, sexy kostým - Martě to neuvěřitelně slušelo! Jak ale zvládla skloubit tanec a zpěv během takového tanečního čísla, jo, tak to je velká záhada! Tohle vystoupení si jednoznačně zaslouží velký potlesk!
  • Tatiana Vilhelmová jako Adele - Z drobné Táni se najednou stala žena krev a mlíko. Na sobě měla dlouhé šaty s květinovými vzory. Jak je vidět, Táni slavnou Adele napodobila do naprostého detailu. Kdybyste nevěděli, že se jedná o českou herečku, jistě byste si mysleli, že se skutečné jedná o anglickou zpěvačku.
  • Martin Dejdar jako The Weeknd - Tak to musela být pro Martina velká výzva, protože poprat se s R&B zpěvákem není jen tak! Martin se ale ničeho nezalekl a celou proměnu zvládl levou zadní. Se zajímavým afro účesem a v kožené bundě to Martin Dejdar neuvěřitelně rozjel!
  • Markéta Konvičková jako Pitbull - Tak to bylo něco, taky jste se tak skvěle pobavili? A taky jste si mysleli, že na pódiu není Markéta, ale skutečný rapper Pitbull? Z celého vystoupení a z celé proměny byli fascinování nejen všichni soutěžící, ale také porotci. A právě Markéta se díky tomuto číslu stala vítězem 3. dílu!!
  • Adéla Gondíková jako Kylie Minogue - Tak tohle byla sexy královna, jak vtipně okomentoval celou proměnu Adély. A jako sexy královny i herečka ukázala, že ladné pohyby jí nedělají žádný problém!
  • Ondřej Ruml jako Plácido Domingo - Po prvních tónech bylo jasné, že na toto vystoupení se bude ještě dlouho vzpomínat. Zazpívat totiž operní árii slavného operního pěvce nění jen tak. Ondra se s tímto těžkých úkolem popral skvostně!

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas