4.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 19.3.2017

Na přípravu mají týden, na vystoupení jediný pokus! Kdo v tomto kole získá největší počet bodů? O tom rozhodne hvězdná porota ve složení: Jakub Kohák, Iva Pazderková, Janek Ledecký a speciální host.

Milan Peroutka vyhrál 4. díl Tvojí tváře! Milan Peroutka už v předešlých dílech ukázal, že je skvělý herec a zpěvák. S kudrnatým sestřihem, červeným svetrem, ve kterém bylo znát jeho vypracované tělo, neskutečně zabodoval! Jeho vystoupení sklidilo nejen u jeho fanynek, ale také u poroty, obrovský ohlas! „On má rozsah pět oktáv a to není v showbyznysu úplně běžné a ty jsi to tady odpálil,“ okomentoval celé Milanovo vystoupení Janek Ledecký.

Není se tak čemu divit, že to byl právě Milan, který vyhrál 4. díl Tvojí tváře. „Já bych chtěl říct, že jsem rád, že tady dneska byla Marta, protože ona i tak trochu může za to, že jsem byl přizván na konkurz do téhle soutěže, takže děkuji a jsem rád, že jsi viděla, když se mi to povedlo,“ krásně okomentoval své vítězství Milan Peroutka.

Markéta jako Rihanna, Martha jako Limahl a Vojta Dyk v sukni. Ani tento týden jste nebyli ochuzení o skvělá vystoupení a skvělé momenty.

  • Adéla Gondíková jako Technotronic - Kudrnaté vlasy, stylová ledvinka, zelenočerný overal – toto energické vystoupení, kterým Adéla odstartovala čtvrtý díl, vás jistě nadchlo! Taky jste si zatančili? A co říkáte na její kudrnatou paruku? Líbila se vám?
  • Martin Dejdar jako Věra Špinarová - Dlouhé šaty, kudrnaté blond vlasy, podpatky a dlouhé nehty – Martin byl žena! A ne jen tak ledajaká. Ve čtvrtém díle se proměnil v českou legendu Věru Špinarovou a ukázal, že je nejen skvělý bavič, ale také skvělý zpěvák.
  • Aleš Háma jako Billy Idol - Billy Idol je prostě idol – no, kdo by se do Aleše nezamiloval? Krátký blond sestřih, kožené oblečení, drsné výrazy a ohňivá show. Není se čemu divit, že fanynky jásaly!
  • Ondřej Ruml jako James Brown - Tak to je on – James Brown! Taky jste si to pomysleli, když se otevřely dveře výtahu, ze kterých vykoukl Ondřej proměněný v amerického zpěváka? Během jeho vystoupení nechyběly ani typické Jamesové pohyby a gesta.
  • Martha Issová jako Limahl - Kdo by neznal slavnou píseň Neverending story z oblíbeného snímku Nekonečný příběh. Věděli jste ale, jak interpret zpívající tento song vypadá? Jistě jste se nestačili divit. Martha tuto píseň nejen skvělé odzpívala, ale dokonce se do samotného Limahla do detailu převtělila. Dojemný duet ztvárnila společně s Aničkou Slováčkovou.
  • Markéta Konvičková jako Rihanna - Páni, tak to je hodně sexy kočka – pánové, řekli jste si to, když jste Markétu viděli v krátkých šortkách a bílé mikině? To, co Markéta během vystoupení předvedla, bylo naprosto famózní. Všem tak ukázala, že je nejen skvělá zpěvačka, ale taky velmi nadaná tanečnice.
  • Milan Peroutka jako Mika - Kudrnaté vlasy, červený svetr zvýrazňující vypracované tělo a svůdný pohled – hned jak Milan vystoupal výtahem na pódiu, bylo jasné, že se fanynky z této proměny zblázní! A taky se tak stalo! Za jeho perfektní výkon sklidil velké ohlasy a stal se zaslouženým vítězem čtvrtého dílu Tvojí tváře.
  • Tatiana Vilhelmová jako Barbra Streisand - Tatiana do poslední chvíle nevěděla, s kým známý duet bude ztvárňovat. Jakmile se dozvěděla, že to bude její přítel Vojta Dyk, bylo jasné, že to bude nezapomenutelné vystoupení. A taky že bylo! Oba předvedli, že jsou skvěli zpěváci.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas