5.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 26.3.2017

Nejzábavnější show českých obrazovek pokračuje! Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět osm hvězd českého i světového hudebního nebe pohromadě na jednom jevišti. M. Dejdar, T. Vilhelmová, A. Háma, A. Gondíková, M. Peroutka, M. Issová, O. Ruml a M. Konvičková jim propůjčí tváře, které mají známý hlas!

Martin Dejdar nás vzal zpět do vánoční idylky, dokonale ztvárnil Billyho Macka a díky skvělému výkonu se stal vítězem 5. dílu! Martin Dejdar svými výkony v soutěži dokazuje, jak velký herec je a zaslouženě oslavil své první vítězství v soutěži. A jak si on sám užíval pocit vyžilé rockové hvězdy? „Rocker dobrý, ale vyžilý ne! ". A jak se postavil k výzvě Ondřeje Sokola, který mu sdělil, že pokud vyhraje, bude vystupovat nahý? „Ne, ne, vůbec nezačínej tu debatu!" Celé vystoupení z filmu Láska Nebeská Martin nadupal až k prasknutí. Doteď nikdo nechápe, jak mohl plynule přecházet z angličtiny do češtiny bez jediného zaseknutí . Bez problému napodoboval zpěvákovy grimasy i pohyby těla. A pro všechny dámy měl připravenou sladkou tečku na závěr. Svlékl se skoro do naha! Na sobě mu tak zůstalo pouze spodní prádlo a kytara!

Markéta Konvičková v sexy šatech. Krátké mini šatičky, velký výstřih, dokonalé křivky a sexy pohyby, které se pánům jistě zamlouvaly. I přesto, že Markéta vypadala na pódiu sebejistě, v kostýmu ala Christina Aquilera se ale necítila úplně nejlépe..

Sexy kočka s velkým výstřihem, dva Kotvaldi na jednom pódiu, z něžné krásky drsný rocker a dojetí - nejen o tom byl pátý díl show Tvoje tvář má známý hlas.

  • Markéta Konvičková jako Ch. Aguilera - I tentokrát Markéta Konvičková potěšila zejména pánské publikum - krátké šaty, velký výstřih, síťované punčocháče, no, pánové, kdo by neodolal. Markéta převedla nejen zlato v hrdle, ale i další skvělé taneční vystoupení.
  • Milan Peroutk jako E. Clapton - Ke kudrnaté paruce z předešlého dílu dostal Milan Peroutka ještě vousy a brýle. Mladý zpěvák se pomocí maskéru změnil na Erica Claptona. Píseň Tears in heaven, kterou napsal sám život, zvládl Milan zazpívat více než bravurně a opět předvedl, že je zpěvák nejen duší, ale i srdcem.
  • Aleš Háma jako P. Kotvald - Kdo by neznal píseň Mumuland od Petra Kotvalda? Populární píseň z českých diskoték si střihl v hnědé paruce Aleš Háma a krom zpěvu ukazál i své taneční nadání. Při tomto vystoupení se na pódiu po boku Aleše ukázal i samotný Petr Kotvald. Pánové tak předvedli skvělé číslo!
  • Adéla Gondíková jako Falco - Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Tímto se nejspíš řídí Adéla Gondíková během působení v pořadu Tvoje tvář má znamý hlas. Nejen, že zpívala turecky a anglicky, ale tentokrát si vyzkoušela i němčinu! Bílé vlasy, perfektní líčení a kostým udělal z Adély dokonalou kopii Mozzarta.
  • Ondřej Ruml jako George Michael - Dámy, tak z tohoto vystoupení se vám jistě podlomila kolena! Kožená bunda, pilotky a vousy udělaly z Onřeje věrnou kopii sexy idola mnoha žen - George Michaela. Ondřej se vystoupení zhostil opravdu skvěle!
  • Martin Dejdar jako Bill Nighy - Martin Dejdar si tentokrát střihl fiktivní postavu a s písní vás přenesl do vánočních časů. Billy ve videoklipu toho na sobě moc neměl a aby bylo vystoupení opravdu totožné, jinak tomu nebylo ani u Martina - na závěr odhodil své vršky a divákům se předvedl téměř nahý!
  • Martha Issová jako Duffy - Blond dlouhé vlasy, sexy upnuté šaty, vysoké podpatky - toto svůdné vystoupení, které předvedla Martha, vás jistě nadchlo! Martha se do role Duffy perfektně vžila!
  • Tatiana Vilhelmová jako Sex Pistols - Červené rozcuchané vlasy, kožené kalhoty a roztrhané tričko, tento outfilt udělal z Tatiany dokonalou kopii hlavního představitele kapely Sex Pistols. Z něžné brunetky se tak stal rocker, který všechny v sále naprosto odrovnal! Tohle byl opravdu nářez!

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas