6.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 2.4.2017

První polovina show se uzavírá! Kdo přesvědčí Jakuba Koháka, Ivu Pazderkovou, Janka Ledeckého a speciálního hosta poroty o tom, že si zaslouží nejvíce bodů?

Aleš Háma v 6. díle Tvojí tváře zvítězil jako čokoládový obr! Aleš Háma v šestém díle Tvojí tváře nasadil vážnou tvář a předvedl dokonalou proměnu v černošského zpěváka. Nekonečný vtipálek svým jedinečným výkonem nakonec odzbrojil i ty největší pochybovače a odnesl si zasloužené vítězství.

Zatímco se herec v předchozím díle představil jako ikona české hudby Petr Kotvald a za pomoci skutečného zpěváka předvedl jedinečnou show plnou bláznivých tanečních kreací, tentokrát se ukázal jako ohromný černošský zpěvák Berry White a svým výkonem naprosto odzbrojil diváky i porotu.

Šestý díl Tvojí tváře diváky opět neskutečně pobavil! Zatímco Markétu a Martina trochu potrápily rekvizity, Milanovi po dnešním dílu přibyly další fanynky!

  • Martin Dejdar jako Joey Tempest ze skupiny Europe - Vítěz předchozího dílů Tvojí tváře se minule proměnil v blonďáka, tentokrát si svojí kštici nechal narůst a stala se z něj švédská mánička z hudební skupiny Europe. A že se bylo opravdu na co dívat! Martin omládl o více než dvacet let a předvedl ohnivou show, za kterou by se ani rocková legenda ze severu nemusela stydět.
  • Markéta Konvičková jako Carly Rae Jepsen - Markéta už mnohokrát dokázala, že zahrát sexy ženy světové hudby pro ni není žádný problém. Nebylo tomu jinak ani u dnešního dílu, kde se přeměnila v kanadskou popovou princeznu. Její song o lásce na první pohled nazvaný Call me maybe zvládla s bravurou. A scéna, kde na podiu umývá auto? No, kdo by neodolal a nezavolal Markétě?
  • Adéla Gondíková jako Thomas Anders ze skupiny Modern Talking - Bratrsko - sesterskou lásku nám ukázala Adéla. Na pomoc s písní Cheri, Cheri Lady od německé skupiny jí přišel na pomoc její bratr Dalibor Gondík. Jak si poradili se songem věnovaném psovi manželky Thomase? Oba předvedli naprosto skvělou show, která byla snad lepší jak originál. Taky jste si pobrukovali přes třicet let starou melodii?
  • Martha Issová jako Nena - A další německá skupina a tentokrát i se zpívanou němčinou. Jak si poradila s velice nezpěvným a těžkým jazykem? Skvěle! Song s jasným protiválečným tématem ovládl hitparády po celém světě. Martha předvedla velkou energetickou show a všem ukázala i „své“ zarostlé podpaží! No prostě nezapomenutelný okamžik.
  • Milan Peroutka jako Enrique Iglesias - Králem latinského popu se na jeden večer mohl stát Milan Peroutka. Se španělským zpěvákem má spoustu společného. Jako například svůdný pohled nebo že oba kradou srdce tisícům fanynek. Jeho show byla plná vášně pro tanec a vlnění těla v rytmu tanga. Prostě dle slov Milana „pravá španělská diskotéka“. Jeho proměna v ikonu světové hudby proběhla naprosto bezchybně.
  • Ondřej Ruml jako Eminem - Ondřeje čekal opravdu křest ohněm. Balada Eminema Love the way you lie se řadí mezi nejúspěšnější rapové songy na světě. Ondrovi přispěchala na pomoc i barbadoská kráska Rihanna, aby mu ulehčila od těžkého břemena. Blonďatá hlava, potetované ruce a především strhující výkon, to byl výstup Ondřeje Rumla, který zvládl naprosto skvěle!
  • Tatiana Vilhelmová jako Hana Hegerová - Těžké časy během nacvičování, to je každodenní chléb Táňy. Ovšem na podiu řádila jako česká zpěvačka v dobách její největší slávy. Tatiana se na podium doslova zbláznila, jak se na současnou držitelku prvního místa v soutěži patří. Naprosto strhující show!
  • Aleš Háma jako Barry White - Asi nejrazantnější změna tento díl! Aleš Háma zažil změnu barvy kůže, přibral spoustu kil na váze a proměnil se v soulistu s jedním s nejvíce sexy hlasů na světě! Romantická skladba You're the first, the last, my everything v jeho podání byla neuvěřitelně přesná.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas