7.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 9.4.2017

Jedině naším výtahem jezdí ty největší české a světové hvězdy! Čekají vás známé písně v podání osmi populárních osobností proměněných tak, jak jste je ještě neviděli. To si nenechte ujít!

Agent s povolením ukrást vaše srdce! Tak by se dal charakterizovat ohnivý a naprosto suveréní výstup Milana Peroutky. Zaslouženě vyhrál sedmý díl Tvojí tváře!

Milan Peroutka se v minulém díle představil jako Enrique Iglesias, sexy král latinské hudby. A to byla role, která mu byla šitá na míru! Tento díl byl pravý opak. Talentovaný zpěvák se musel vžít do role americké korpulentní divy Tiny Turner. S nelehkým úkolem se vypořádal s grácií a nenechal jedno oko suché.

Ukrajinská divoška Ruslana, narozeninový dort a neskutečně pekelná jízda Konvičkové. Ani tento týden jste nebyli ochuzení o skvělá vystoupení a skvělé momenty.

  • Adéla Gondíková jako Ruslana - Adéla to opět pořádně rozjela. S dlouhými vlasy a v sexy oblečku se roztančila jako vítězka Eurovision Song Contest 2004. S tím, jak se vypořádala s náročnou choreografií, překvapila nejen porotu. Píseň Wild Dances jí totiž opravdu sedla! Podle moderátora Ondřeje Sokola po tomto výkonu aspiruje na titul zpěvačka s nejméně nádechy za celou soutěž.
  • Ondřej Ruml jako Seal - Svého oblíbeného interpreta mohl v 7.díle ztvárnit Ondřej Ruml. Maskéři odvedli skvělou práci a nechyběly ani typické jizvy na tváři, kterými se brazilsko-nigerijský zpěvák vyznačuje. Ondra se se svým výkonem doslova na dotek přiblížil originálu. Dokonce se mu velmi věrohodně podařilo napodobit Sealův hlas.
  • Martin Dejdar jako Little Richard - Legendární pianista Little Richard byl pro Martina vekou výzvou. Celý výstup navíc Martin okořenil trochou šílenosti. Ani jednu sekundu nebyl na místě. S legendární peckou Tutti Frutti mohl dát Martin Dejdar opět průchod svému šoumenství. A byl to pořádný rock and roll!
  • Martha Issová jako Marie Rottrová - Martha tentokrát po roztančené Neně zvolnila. S grácií velmi věrohodně napodobila i nezaměnitelný hlas Marie Rottrové. Velkým překvapením byla i přítomnost opravdového Jiřího Bartošky, který měl před výstupem velkou trému. Jak jsme mohli vidět, při vystoupení se uklidňoval pro něj tak typickou rukou v kapse. Píseň Klíč pro štěstí byla v jejich podaní snad ještě dojemnější než v originále. Pro Jiřího Bartošku byl tento duet doslova narozeninový. K velkému životnímu jubileu mu přímo na podiu popřál celý štáb a kromě toho dostal i velký narozeninový dort.
  • Markéta Konvičková jako Lauri Ylönen z kapely The Rasmus - Z Markéty se stal pořádný rocker. Po popové Carly Rae Jepsen se proměnila ve frontmana finské alternativně rockové skupiny The Rasmus, Lauriho Ylönena. Maskéři odvedli neuvěřitelnou práci a za dokonalým kostýmem, který vypadal jako z pekla, nebylo Markétu vůbec poznat.
  • Tatiana Vilhelmová jako Kate Hudson - Na americkou filmovou herečku Kate Hudson v brodwayském muzikálu Nine si zahrála Tatiana Vilhelmová. V písni Cinema Italiano si musela poradit s náročnou taneční choreografií a těžkým textem. Celým vystoupením se doslova protančila a byla nesmírně hravá a sexy.
  • Aleš Háma jako David Hasselhoff - Vítěz minulého kola Aleš Háma si v ruletě vylosoval sexy symbol seriálu Pobřežní hlídka Davida Hasselhoffa. Nešlo o žádnou romantiku, ale o pořádnou porci zábavy. Videoklip k písni Hooked on a Feeling patří k jednomu z nejvtipnějších. Všichni se nesmírně bavili. Aleš velmi věrohodně, kromě zpěvu a tance, ztvárnil i sebelásku, kterou chová David sám k sobě.
  • Milan Peroutka jako Tina Turner - Legendární píseň Golden Eye z bondovky z roku 1995 se stala pro Milana vítěznou. Celý večer tak završil neskutečným číslem a všem tak doslova vyrazil dech. Bravurně napodobil charakteristický chraplavý hlas Tiny Turner a poradil si i s vysokými podpadky.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas