8.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 16.4.2017

Za každým vystoupením je spousta tvrdé dřiny. Posuďte společně s porotou ve složení: Jakub Kohák, Iva Pazderková, Janek Ledecký a speciální host, komu se hodiny tréninků vyplatily nejvíce!

Zdá se, že Ondřej si proměny v ženu doslova užívá a ani osmý díl nebyl výjimkou. Ondra se tentokrát představil jako dračice Anastacia a za svůj bravůrní pěvecký i herecký výkon si odnesl své první vítězství v Tvojí tváři.

Zatímco v sedmém díle Tvojí tváře se Ondřej divákům představil jako černošský zpěvák Seal, v dnešním díle roztančil diváky jako americká zpěvačka s příznačně chraplavým hlasem, Anastacia. Zpěvák opět ukázal, že se dokáže poprat s každou výzvou.

Ani v osmém dílu Tvojí tváře nebyli diváci ochuzeni o jedinečné proměny z dílny skvělých maskérů. Hlasujte, která proměna vás tentokrát zaujala nejvíce! Drsný rocker, něžná romantička nebo snad extravagantní týpek?

  • Aleš Háma jako Elton John - Aleš Háma si v osmém díle přizval na pomoc kolegyni Moniku Absolonovou a společně předvedli skutečně povedené vystoupení. Ve chvíli, kdy se ale oba poprvé objevili na pódiu, málokdo se dokázal ubránit smíchu. Maskéři Aleše navlékli do kostkovaného obleku a na hlavu mu připevnili blonďatou paruku, ve které herec vypadal opravdu směšně. Aleš se ale opět projevil jako velký vtipálek a celou svou proměnu v nevkusného zpěváka si viditelně užíval. A jinak tomu nebylo ani u Moniky, kterou maskéři také nešetřili! V růžových laclových kalhotách a tmavé paruce vypadala vedle Aleše jako malá holčička. No, tak to se opravdu povedlo!
  • Martin Dejdar jako Lenny Kravitz - Martin už v Tváři jednou ukázal, že mu rockové hity nejsou vůbec cizí. V osmém díle se oblíbený herec proměnil ve zpěváka Lennyho Kravitze a s jeho nejznámějším hitem Are You Gonna Go My Way zvedl nejednoho rockového fanouška ze židle. Martin nejen, že se kvůli proměně trochu opálil, ale také si nechal narůst dlouhé dredy a obul se do vysokých červených bot, ve kterých řádil s kytarou jako pravá rocková hvězda.
  • Milan Peroutka jako Coolio - Vítěz sedmého dílu to tentokrát na podiu rozjel jako americký rapper Coolio. Nejvýraznější změnu prodělal Milanův obličej, který nejen, že trochu ztmavnul, ale na očích mu také přistály tmavé brýle, které dokonale dokreslily image drsného borce. Zatímco Martin Dejdar oslnil diváky dlouhými dredy, Milanovi maskéři na hlavě vykouzlili malé copánky, které vypadaly naprosto důvěryhodně.
  • Adéla Gondíková jako Cher - Adélka v osmém díle dostala šanci zůstat tak trochu sama sebou. Divákům se totiž představila v něžných puntíkatých šatičkách a za pomoci malých tanečnic ukázala, že jí svědčí i proměna v romantickou zpěvačku. Hostující porotkyně Simona Krainová dokonce Adélinu proměnu ohodnotila slovy: ,,Jsi strašně krásná, už bys takhle měla zůstat."
  • Markéta Konvičková jako Lucie Bílá - Nejmladší soutěžící si pro osmý díl vylosovala nelehký úkol, totiž ztvárnit poklad české hudby Lucii Bílou. Zatímco Markéta svým něžný vzezřením působí až nevinně, Lucie je pořádná divoška, která si libuje v odvážných černých kostýmech. Maskéři ale opět ukázali, že dokážou opravdu cokoliv a proměnili něžnou blondýnku v sexy dračici s tmavou hřívou.
  • Ondřej Ruml jako Anastacia - Vítěz osmého dílu za pomoci dýdžeje Jakuba Koháka předvedl skvělé vystoupení, které uchvátilo nejen porotu. Ondra opět ukázal, že proměny v ženu mu skutečně sedí a jeho transformace ve zpěvačku Anastaciu byla naprosto dokonalá. Zpěvákovi z proměny v Eminema zůstaly blond vlasy, které jen tentokrát trochu povyrostly.Ondra se navíc nasoukal do červeného kostýmku, ve kterém při své výšce vypadal sice trochu směšně, ale který dokonale podtrhnul jeho ženský look. Ondrovi ty ženy prostě jdou!
  • Martha Issová jako Janelle Monáe - Herečka Martha Issová si umí udělat legraci z každé své proměny a není divu, že na pódiu pak s přehledem předvádí jedinečné výkony. I přesto, že Martha v osmém díle ztvárňovala ženu, oblékla se trochu jako muž. V černém tuxedovém obleku s motýlkem kolem krku ukázala, že jí nedělá problém ani komplikovanější taneční choreografie. Její bujná kštice navíc pomohla maskérům k vytvoření jedinečného afro účesu, který Martha asi jen tak nerozčeše.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas