9.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 23.4.2017

Za každým vystoupením je spousta tvrdé dřiny. Posuďte společně s porotou ve složení: Jakub Kohák, Iva Pazderková, Janek Ledecký a speciální host, komu se hodiny tréninků vyplatily nejvíce!

Martička Issová si jako Lionel Ritchie odnesla v Tvojí tváři své první vítězství! Martha Issová v devátém díle Tvojí tváře rozvlnila své boky a přenesla diváky do Karibiku. Předvedla dokonalou proměnu v černošského zpěváka a v rytmu soulu všechny posadila na zadek. Za svůj bravurní pěvecký i herecký výkon si odnesla své první vítězství v Tvojí tváři.

V minulém díle Martha zazářila jako americko-francouzská zpěvačka Janett Monalle. Jako by jí tato role byla šitá na míru! Její další výzva byla ale ještě větší, ale s původně nelehkým úkolem se vypořádala s grácií a roztančila úplně všechny. Snad i sám držitel pěti cen Grammy a prestižního ocenění Johnnyho Mercera by byl z jejího výstupu dojatý. Sympatická a neustále usměvavá herečka se zlepšuje s každým dílem a konečně dosáhla na vytoužené prvenství. A že to bylo vítězství zasloužené! Stala se z ní lvice salónů a dokázala se dostat do rytmů karibských vln a vše okořenila skvělými africkými motivy. Neuvěřitelně dravé, hravé a hlavně výborně zazpívané. Martha oprávněně obdržela potlesk ve stoje od celého sálu.

Ani v devátém díle Tvojí tváře nebyli diváci ochuzeni o jedinečné proměny skvělých maskérů. Drsná kolumbijská zpěvačka, něžná operní pěvkyně, americký soulista...

  • Milan Peroutka jako Ed Sheeran - Sympaťák Milan je pověstný svým sex-appelem. Ten však musel v neděli zahodit. Stal se z něj totiž pihatý zrznoun z Anglie. Ed Sheeran je momentálně nejpopulárnější a nejprodávanější Brit v historii hudby. Milan si vyzkoušel momentálně nejsledovanější song na Spotify s názvem Shape of You, původně psaný pro Rihannu. A poradil si s ním neskutečně! Odhalená hruď se spoustou tetování. Neskutečně vyzpívané výšky. To byla podívaná nejen pro dámy! A pravděpodobně všechny ženy se zamilovaly do Milanových křivek.
  • Martha Issová jako Lionel Ritchie - Z Martičky se stala lvice salónů, která se dokázala dostat do rytmů karibských vln. Vše okořenila skvělými africkými motivy. Lionel Ritchie, držitel pěti cen Grammy, se proslavil se svojí skupinou Commodores, avšak svůj hit All Night Long vydal sólo. Anglický song doplněný o spoustu afrických výrazů, byl v 80. letech neskutečný hit. Jak se s ním Martha poprala? Předvedla neuvěřitelně dravé, hravé a hlavně výborně zazpívané vystoupení! Oprávněně obdržela potlesk ve stoje od celého sálu. Jambo Jumbo!
  • Ondřej Ruml jako Iggy Pop - Vítěz minulého dílu to tentokrát rozjel na podiu jako americký proto–punkový zpěvák Iggy Pop. Ondra si vzal roli vyhlášeného rebela k srdci a původně nechtěl ani na vystoupení přijít – i toho je skutečný Iggy Pop schopný! Ondřej však nakonec přišel a byla to pořádná show! Nasadil na hlavu mop a předvedl naprosto schizofrenní výkon. Titulní píseň z filmu Trainspotting Lust for Life zvládl dokonale, nechyběla ani Iggyho pověstná odhalená hruď a interakce s diváky. A na závěr soukromý tanec pro porotce.
  • Aleš Háma jako Lady Gaga - Aleš Háma je chameleon! A to je taky jediná věc, kterou má s Lady Gaga společnou. Zvládl už proměnu v britský idol, v amerického soulistu nebo v amerického playboye. Ale transformace v ženu tu ještě nebyla. A zejména v popovou ikonu, která má o dvacet kilo méně, než má Aleš. I tak zvládl fyzicky náročné číslo na výbornou. Nejznámější song americké zpěvačky, Poker face, jehož hlavním tématem je bisexualita, je plný zvedaček a těžkých kreací. Práce maskéru? Udělali maximum! I tak vypadal „téměř přesně jako originál“.
  • Martin Dejdar jako Rag´n´Bone Man - Vycházející korpulentní anglická rapová hvězda a Martin Dejdar – to je kombinace zaručující úspěch. Martin si nechal narůst dlouhý plnovous a vypadal skoro jako loupežník Rumcajs. Martinovo herecké umění moc nekoresponduje s titulním názvem písně Human, protože Martin očividně není člověkem. Tohle by normální člověk nebyl schopný zvládnout! Tentokrát to nebylo o pohybech, bylo to hlavně o zpívání, kterého se zhostil naprosto dokonale. Upřímný text o vnitřních pocitech odrovnal nejen porotu, ale i diváky.
  • Markéta Konvičková jako Shakira - Nejslavnější produkt Kolumbie! Řeč není o fotbale nebo o zakázaných látkách, ale o zpěvačce Shakiře. Půvabná Markéta ví, jaké to je imitovat světové sexy idoly. Zkoušela Carly Rae Jepsen, Christinu Aguileru nebo Rihannu, ale tohle je ikona zatím největší. To, jak si poradila s latinským vlněným těla v rytmu tanga, nenechalo jediného diváka v klidu. Její performance „feministické hymny“ nazvané příznačně Objection byla ohnivá a plná vášně. Markéta nám ukázala neskutečné kreace a možná ukázala i něco, co původně ukázat nechtěla.
  • Adéla Gondíková jako Dara Rollins - Čeští interpreti nebývají mezi soutěžícími oblíbení. Černého Petra si tentokrát vytáhla Adéla Gondíková. A k tomu si přizvala trochu jiného než černého, Petra. Přišel jí na pomoc bývalý soutěžící Tvojí tváře Petr Vondráček – a ztvárnili spolu dvojici Darra Rolins a Karel Gott s úspěšnou písní Zvonky štěstí. Adéla se stala blondýnou a vyzkoušela si další jazyk – slovenštinu. A Petr? Pravý Goťák. Jedna velká nádhera.
  • Tatiana Vilhelmová jako Maria Callas - A možná ještě nejneoblíbenější žánr než čeští zpěváci a zpěvačky – opera! Která ale drobné Táně velice sedla! S řeckou operní pěvkyní se poprala velmi statečně. Hlas pěvkyně je v přímo nesnesitelných výškách, který zní jako nebeská mana. Ave Maria je latinská motlitba, a proto byla atmosféra jako v kostele. Piánový podkres a neuvěřitelný hlas Táni Vilhelmové. Svým latinským zpěvem nenechala jedno oko suché a i ona sama měla problém udržet slzy v slzných váčcích.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas