10.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 30.4.2017

I tentokrát se osmička českých osobností svěří do rukou šikovných maskérů a kostymérů, kteří je opět změní k nepoznání. Bavte se společně s námi jejich pěveckými a tanečními výkony!

Ostravská kráska Markéta se doposud měnila ve světové sexbomby. Teď se z ní ale stala zpěvačka Aretha Franklin a za svůj excelentní výkon a skvělou show si odnesla již druhé vítězství.

Markéta Konvičková je sice nejmladší soutěžící třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas, její vystoupení jsou ale vždy dechberoucí — pokaždé z toho dokáže vykouzlit opravdovou show! Například převtělení do Carly Rae Jepsen, Rihanny, Christiny Aguillery nebo Shakiry byly naprosto geniální. Dalo by se říct, že role krásných žen jsou pro Markétu jako stvořené. Do desátého dílu si ale vylosovala americkou královnu soulu Arethu Franklin.

To byla podívaná! Desátý díl show Tvoje tvář má známý hlas přinesl další skvělá vystoupení a opět dokázal překvapil!

  • Adéla Gondíková jako Elvis Presley - Adéla si vyzkoušela během show Tvoje tvář má známý hlas mnoho zahraničních interpretů, ale teď měla před sebou opravdu velkou výzvu. Jistě s námi budete souhlasit, že se Adéla s Elvisem poprala opravdu na výbornou a píseň Jailhouse Rock skvěle skloubila i s náročnou taneční choreografií. A co teprve známá Elvisova chůze? I tu zvládla na jedničku, no ne?
  • Milan Peroutka jako Ne – Yo - Milan ví, jak potěšit své fanynky! V předešlém díle se předvedl jako sexy idol Ed Sheeran a tentokrát se divákům ukázal jako R&B zpěvák Ne-Yo. Maskéři se vyřádili na Milanové pleti, která díky šikovným ručičkám ztmavla o pár odstínů. Kromě zpěvu se musel poprat i s obtížnou taneční choreografii, ale zvládl to skvěle. Milan vypadal v klobouku a elegantním obleku opravdu parádně.
  • Martha Issová jako Zaz - Vítězka devátého dílu se tentokrát nepřevtělila do mužského těla, ale v desátém díle se ukázala jako půvabná francouzská zpěvačka Zaz, která vás svým vystoupením zavedla do krásné Francie. Martha zazpívala nejznámější píseň této interpretky - „Je veux“.
  • Ondřej Ruml jako Adam Levine (Maroon 5) - Ondřej Ruml se převtělil do sexy zpěváka Adama Levina z populární skupiny Maroon 5 a klasickou svatbu pořádně svým vystoupením okořenil! Ondřej nahodil oblek, maskéři mu vykouzlili vousy, tmavé vlasy, přidali brýle a Ondřej předvedl opravdu parádní show a potěšil nejen svým vzhledem mnoho fanynek! Tohle byla výborná show!
  • Aleš Háma jako Palo Habera - Sexy dlouhá hříva, džíny, uplé triko a kožená bunda! Takhle se maskéři show Tvoje tvář má známý hlas vyřádili na proměně Aleše ve známého slovenského zpěváka Palo Habery. Ta podoba byla neskutečná! Aleš to umí rozjet a opět si pro všechny své fanynky připravil během vystoupení překvapení!
  • Tatiana Vilhelmová jako Ciara - Naposledy Tatiana okouzlila jako operní zpěvačka, tentokrát se představila jako americká r&b zpěvačka Ciara a předvedla show s velkou dávkou sex-appelu! Společnost jí na pódiu dělal Vojta Dyk, který se převtělil do populárního sexy zpěváka Justina Timberlaka a spolu předvedli parádní vystoupení! Tatiana se ukázala v dlouhých černých vlasech, body, sítových punčochách a sexy podpatkách!
  • Markéta Konvičková jako Aretha Franklin - Nejmladší soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas se ukázala jako trošku více svérázná a energická zpěvačka Aretha Franklin. Tentokrát si proměna vyžadala o pár odstínu tmavší pleť, pár kilogramu krásy navíc, hnědou paruku, no a máme tu skvělou kopii Arethy Franklin. Vystoupení vás jistě nejen nadchlo, ale také pobavilo! Není se tak čemu divit, že to byla právě Markéta, která vyhrála desátý díl.
  • Martin Dejdar jako Shirley Bassey - Ta podoba se nezapře! Martin se v desátém díle proměnil ve velšskou zpěvačku Shirley Bassey. Kvůli proměně strávil trochu více času v soláriu, nechal se nalíčit, nasadil kudrnatou paruku a oblékl přiléhavé žluté šaty a saténové rukavice. Celé vystoupení bylo procítěné a nejen nám spadla brada úžasem. Martinovi se transformace v ženu opravdu povedla!

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas