11.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 7.5.2017

Přichází rozhodující okamžik! Kteří čtyři soutěžící postoupí do velkého finále? Bude to M. Dejdar, A. Háma, O. Ruml, M. Peroutka, T. Vilhelmová, M. Issová, A. Gondíková nebo M. Konvičková?

To byla parádní podívaná! Jedenáctý a zároveň semifinálový díl show Tvoje tvář má známý hlas přinesl další skvělá vystoupení a opět dokázal překvapit! Které momenty byly nejlepší?

V desátém díle Tvojí tváře se Milan divákům představil jako sexy snědý americký zpěvák Ne-Yo. A to byla role, která mu byla šitá na míru! Teď to ale měl mnohem složitější. Talentovaný zpěvák se musel vžít do role, tedy dvojrole, operní dvojice Andrea Bocelliho a Sarah Brightman. Jak se dokázal poprat s nelehkým úkolem? Předvedl naprosto nadlidský výkon a nenechal jedno oko suché! Všem neustále dokazuje, že v soutěži není pouze náhodou. Pravidelně se vyskytoval na předních příčkách v průběžném hodnocení. I když během posledních kol zaznamenal mírný úpadek, stále měl reálnou šanci dostat se do finále. Ale osud mu do cesty postavil téměř nepřekonatelnou překážku.

To nejlepší nakonec. Sympaťák Milan Peroutka se představil jako operní dvojice Andrea Bocelli a Sarah Brightman. Díky svému dalšímu triumfu zkompletoval tři vítězství, což se jen tak nevidí. Ale do finále se dostal jen o fous.

  • Aleš Háma jako Chubby Checker - Aleš Háma to na začátku jedenáctého dílu pořádně rozjel! Interpret Chubby Checker mu sedl na jedničku a twist mu šel více než jakýkoliv jiný taneční styl. Kromě skvělého tanečního sóla, které si Aleš střihl během svého vystoupení, pozměnil i více svoji image. Proměna si vyžádala o pár odstínu tmavší pleť, černou elegantní hřívu a slušivý oblek.
  • Martha Issová jako Marta Kubišová - Martha Issová se v jedenáctém díle show Tvoje tvář má známý hlas proměnila v jednu z našich nejznámějších českých zpěvaček - Martu Kubišovou. Představení bylo krásné a dojemné a zavede vás zpět do roku 1997! Martha vystoupila s krátkým účesem a v kostýmku vypadala jako opravdová dáma, ze které vyřazuje charisma a sebevědomí.
  • Markéta Konvičková jako Beyoncé - Nejmladší soutěžící a zároveň vítězka desátého dílu soutěže Tvoje tvář jistě potěšila zejména pánské publikum! V semifinálovém kole se předvedla jako sexy zpěvačka Beyoncé. Od poslední přeměny si Markéta nechala odstín tmavší pleti a maskéři ji k tomu připravili svůdný kostým a delší blond hřívu. Vystoupení Markéta zvládla na jedničku, skloubit zpěv a náročnou taneční choreografii není nic jednoduchého! Markéta do vystoupení dala opravdu vše!
  • Adéla Gondíková jako duo Ottawan - Tak tohle vystoupení bylo opravdu bomba! Adéla Gondíková vystoupila s jednou z nejznámějších písní Hands up od dua Ottawan a byla to opravdu paráda. Jelikož jde o duo, Adéla si na pomoc přizvala Romana Vojtka a vytvořili spolu neuvěřitelnou show! Maskéři měli plné ruce práce, ale vše zvládli na výbornou. Adéla se kvůli proměně s Romanem trochu opálila, zvolila bláznivější účes a zářivý kostým. Aby vystoupení bylo ještě více zajímavější, vystoupila Adéla jako mužská část dua - Patrick Jean-Baptiste a Roman se předvedl jako Yapi Isabell! Tak tohle bylo jedno z nejzábavnějších vystoupení z celé třetí řady!
  • Martin Dejdar jako Joe Cocker - Martin Dejdar vás se svým vystoupením s písní od Joe Cockera jistě dojal. Taky vám vehnal slzy do očí? Martin zazpíval jednu z nejznámějších písní " You are so beautiful" a celé vystoupení bylo procítěné a věnované všem ženám. Vystoupení bylo krásné, autentické a i samotný vzhled byl na jedničku! Maskéři přidali vousy, hnědé vlasy, černou košili a kalhoty a Joe Cocker byl na světě!
  • Tatiana Vilhelmová jako LunchMoney Lewis - Naposledy se Tatiana předvedla jako sexy dračice Ciara a tentokrát vystoupila jako trochu kulatější a energický LunchMoney Lewis s písní Bills. Maskéři se na Táně pořádně vyřádili! Táňa nejen, že trochu ztmavla, přibrala pár kilogramů, ale také nasadila vousy, černé kudrnaté afro a slušivé kulaté brýle. Celé vystoupení bylo zábavné, energické a předvedla i trochu netradičním způsobem sólo na trumpetu!
  • Ondřej Ruml jako Dr. Alban - Ondřej se v jedenáctém díle představil jako velmi sebevědomý zpěvák Dr.Alban. Proměna si vyžádala tmavší namíchání barvy pleti, šílené dredy, strniště a kožené kalhoty s vestičkou! Ondřej vypadal skvěle!
  • Milan Peroutka jako Andrea Bocelli a Sarah Brightman - Milan není žádný troškař a je to muž mnoha tváří! V jedenáctém díle se proměnil nejen do jednoho interpreta! Milan se představil nejen jako krásná Sarah Brightman, ale také jako italský operní zpěvák Andrea Bocelli. Maskéři měli s proměnou tentokrát opravdu hodně práce! Jako Andrea Bocelii vystoupil v šedivé paruce, vousech a černém pánském obleku. Pro přeměnu v Sarah Brightman si musel Milan obléct červené šaty, maskéři připravili krásný účes a výraznější líčení! Skvělá práce! Vystoupení bylo ohromné.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas