12.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 14.5.2017

Je tu Velké finále! Jeden ze čtyř finalistů vybojuje velkou výhru pro charitativní účely! Nenechte si ujít velkolepou show plnou fantastických finálových výkonů, speciálních duetů a překvapení!

Ano, po 12 týdnech oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas jsme se dočkali vítěze, tedy spíše vítězky. Stala se jí herečka Tatiana Vilhelmová.

Během 11 kol soutěže se Tatiana statečně zhostila všech výzev. Mezi nimi byli například Madonna, Adele, Kate Hudson, Hana Hegerová, Barbra Streisand, Sex Pistols, Jamiroquai, Maria Callas, Ciara, LunchMoney Lewis nebo vystoupení Jacksons 5, se kterým zvítězila. Ve finále na ni ale čekal tvrdý oříšek v podobě Zuzany Navarové. Její píseň Andělská je založena jen čistě na zpěvu a není na ní nic hereckého. Žádná chyba se tak neschová a neztratí v aranžmá, které je v tomto případě opravdu prosté.

To byla jízda! Dvanáctý díl show Tvoje tvář má známý hlas diváky nenechal chladnými a opět překvapil!

  • Porota + Honza Cina jako Black Eyed Peas - Závěrečný večer třetí série byl velkolepý hned v prvních minutách! Porota si pro diváky připravila vystoupení s písní Lets Get I Started od populární skupiny Black Eyed Peas. Aby porota mohla identicky napodobit skupinu, přizvala si speciálního hosta, vítěze druhé řady - Honzu Cinu!
  • Markéta Konvičková jako Metallica - Nejmladší soutěžící Markéta Konvičková během působení v show Tvoje tvář ztvárnila několik sexy zpěvaček současnosti a do finále si pro fanoušky připravila velkou změnu! Ztvárnila Metallicu a zazpívala píseň In The Jar. Jen málokdo by pod maskou Jamese Hetfielda hledal křehkou blondýnku. Proměna byla neskutečná! Vousy, bradka, rockové oblečení a kytara udělaly z Markéty pořádného rockera a určitě nám fanoušci americké metalové skupiny Metallica dají za pravdu, že Markéta to na pódiu rozjela jako opravdový rocker.
  • Martin Dejdar a Ondřej Ruml jako The Blues Brothers - Martin Dejdar a Ondřej Ruml jako The Blues Brothers Martin Dejdar a Ondřej Ruml se ve finále proměnili v americkou bluesovou dvojici Dana Aykroyda a Johna Belushiho, kteří vystupují jako kapela The Blues Brothers a zazpívali song Everybody Needs z filmu Bratři Bluesovi. Padnoucí obleky, klobouky, černé brýle - kluci to ve finále rozjeli na plné obrátky, rozezpívali publikum a Ondra dokonce zahrál na harmoniku!
  • Tatiana Vilhemová jako Zuzana Navarová - Tatiana ve finále zazpívala píseň Andělská od již zesnulé zpěvačky Zuzany Navarové. Proměna Tatiany byla naprosto neuvěřitelná! Kulaté brýle, krátké vlasy a jednoduché líčení - a z Tatiany se stala ikonická Zuzana Navarová. Z jejího vystoupení jste jistě měli husí kůži a mráz po zádech! Tatiana dokázala píseň Andělská zazpívat jednoduše a přesto krásně, ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása.
  • Martha Issová jako Hair - Martha Issová si do finále připravila opravdu energické vystoupení a zazpívala píseň I Got Life z muzikálu Hair . Maskéři se tentokrát opravdu vyřádili! Hnědé háro, husté obočí, vousy, chlupatá hruť a ten nos? Neuvěřitelná podoba! Martha se díky maskérům a džínovému oblečení převtělila ikonicky do George Bergera. Vystoupení bylo zábavné, energické a taneční pohyby Marthy? To byla opravdu paráda!
  • Aleš Háma a Adéla Gondíková jako Kamelie - To chtělo odvahu! Aleš Háma se ve finále proměnil v ženu! Společně s Adélou Gondíkovou ztvárnil krásné zpěvačky Hanu Buštíkovou a Danu Vlkovou. Blond kudrnaté paruky, oblečení z osmdesátých let a třpytivé rukavičky! Maskéři se ve finále opravdu vyřádili! Vystoupení se povedlo a Aleš s Adélou dokázali opět pobavit a vykouzlit úsměv na tváři nejen publiku, ale i určitě i vám divákům!
  • Milan Peroutka jako Michael Jackson - Král popu se vrací! Milan Peroutka se proměnil v nejslavnější popovou hvězdu 20. století Michaela Jacksona a zazpíval jednu z nejznámějších písní Black or White! Maskéři show Tvoje tvář opět dokázali, že zvládnou opravdu cokoliv a na pódiu se díky jejich práci vrátil Michal Jackson v celé své kráse a rozjel to ve finále na plné obrátky! Proměna vypadala naprosto důvěryhodně a ta měsíční chůze? To byla bomba!
  • Karel Gott a Martin Dejdar jako Karel Gott a Alphaville - Show Tvoje tvář má známý hlas si pro své diváky v každém díle připravila mimo skvělých proměn a představení také neuvěřitelná překvapení! Martin Dejdar vystoupil po boku nejvýznamnějšího českého zpěváka Karla Gotta!

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas