1.dil Tvoje tvář má známý hlas 4 online - 2.9.2017

Nová osmička soutěžících vyráží do boje! Sledujte T. Matonohu, D. Gondíka, J. Maxiána. J. Kopečného, L. Machálkovou, B. Kohoutovou, A. Krejčíkovou a J. Boho v premiéře čtvrté řady fenomenální show. Jak si povedou pod dozorem nového kouče Martina Dejdara a nového porotce Aleše Hámy?

Jitka Boho je vítězka! V krásných fialových šatech bez jediné chyby ztvárnila slavnou Beyoncé. Během celého vystoupení všichni seděli ani nedutali!

To nejlepší na konec! Takhle by se dalo nazvat vystoupení Jitky Boho, která se v prvním díle Tvojí tváře proměnila v Beyoncé. Jak už všichni moc dobře víme, tuto slavnou krásku ztvárnila i Hana Holišová v první řadě, Marta Jandové ve druhé řadě a Markéta Konvičková ve třetí. Jitka tak byla hodně nervózní, aby zvládla vystoupení stejně dobře jako její kolegyně.

Whoopi Goldberg, Freddie Mercury, nebo snad Beyoncé? Nejen takové proměny jste mohli vidět během prvního dílu Tvojí tváře

  • Milan Peroutka, Adam Mišík, David Gránský, Anna Slováčková a Ondřej Ruml jako Backstreet Boys - Tak to tady ještě nebylo! Účastníci dosud odvysílaných řad na jednom pódiu. Tohle se jednoznačně zapíše do historie Tvojí tváře.
  • Aneta Krejčíková jako Freddie Mercury - Odstartovat celou novou řadu Tvojí tváře je velký úkol. Odstartovat ji v těle legendárního Freddieho je ještě větší kalibr. Aneta se ale tohoto úkolu zhostila s grácií a všem tak ukázala, že v Tvojí tváři není náhodou!
  • Jan Maxián jako Psy - Korejského rappera, který si říká Psy, jsme už v Tvojí tváři měli. Vzpomínáte na vystoupení Ivany Chýlkové? Stejně jako Ivana i Honza si s touto proměnou dal hodně záležet.
  • Jan Kopečný jako Red Hot Chilli Peppers - Tak to bylo hodně odvážné na první díl. Dámy sice čekaly, že se pohledný Honza jednou svlékne, ale že by odhalil svou vypracovanou hruď hned v prvním díle, tak to jistě nečekal nikdo.
  • Tomáš Matonoha jako Meryl Streep - Kdo by tuto slavnou píseň z filmu Mamma Mia neznal. Snad každý zná slova i pozpátku, a tak se není čemu divit, že to byla pro Tomáše velká výzva. Musel se proměnit v ženu a také zvládnout zazpívat slavnou píseň. S tímto úkolem se popral na výbornou a práce maskérů byla povedená.
  • Berenika Kohoutová jako Fergie - Sladká a přitažlivá jako Fergie - takhle by se dala nazvat proměna Bereniky Kohoutové, která si v prvním díle střihla hodně odvážný song. Jak sám Aleš Háma sdělil: "Muži si mohli smlsnout!"
  • Leona Machálková jako Whoopi Goldberg - Tohle byla ta správná sestra v akci ze stejnojmenného snímku Sestra v akci. Leona si na pomoc přizvala účastnici třetí řady Markétu Konvičkovou a společně tak roztančily nejen publikum, ale také porotu. Tímto výkonem si vysloužily standing ovation.
  • Dalibor Gondík jako Carl Douglas - Kdo by neznal známý hit Kung Fu Fighting. I přesto, že se na první dobrou může zdát, že se jedná o nenáročnou píseň, opak byl pravdou. No, řekněme si na rovinu, kdo by se dokázal takhle pohybovat a do toho ještě zpívat a hlavně se nerozesmát? Daliborovi se vystoupení povedlo!
  • Jitka Boho jako Beyoncé - Slavná Beyoncé - to je pro soutěžící vždy tvrdý oříšek. To si moc dobře uvědomovala i Jitka. Zpěvačka ale vyjela výtahem, bez sebemenšího zaváhání zazpívala hit Listen a všichni se nestačili divit. Právě toto číslo bylo v prvním díle nejlepší.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 4 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas