2.dil Tvoje tvář má známý hlas 4 online - 9.9.2017

První zadání Rulety hvězd prověří schopnosti našich osobností. Kdo si od porotců Jakuba Koháka, Aleše Hámy a Janka Ledeckého odnese plný počet bodů? Sledujte jedinečnou show plnou dokonalých proměn!

Muzikálový zpěvák Jan Kopečný se stal vítězem druhého dílu Tvojí tváře. V těle Johna Newmana oslnil porotu, fanynky i všechny soutěžící.

Jakmile Ondra Sokol oznámil, že bude následovat vystoupení Jana Kopečného proměněného do Johna Newmana, nikdo ani nedutal. Každý byl zvědavý, jak si s proměnou poradí maskéři a jak samotné vystoupení Honza zvládne. Ale po pár tónech bylo rozhodnuto. Honza dokonale napodobil hlas i pohyby interpreta, takže když divák zavřel oči, myslel si, že je kousek od něho skutečný John Newman. Celému povedenému vystoupení pomohli také maskéři, kteří si s celou proměnou dali hodně práce. Honza byl k nepoznání, měl dokonce i vycpávky, které mu přidaly pár kilogramů navíc.

Katy Perry, John Newman nebo třeba Depeche Mode - nejen tyto proměny jste mohli vidět ve druhém díle Tvojí tváře

  • Speciální číslo (Adéla Gondíková, Aleš Háma, Jakub Kohák) – Boney M: Hooray! Horray! It´s a Holi – Holiday! - Druhý díl Tvojí tváře odstartovali Aleš Háma, Jakub Kohák a Adéla Gondíková, kteří si střihli Boney M. Pro Aleše to nebyla žádná novinka. Ve třetí řadě to byl právě on, který si slavnou kapelu střihnul.
  • Leona Machálková jako Britney Spears: Ups I did it again - Pro Leonu Machálkovou to nebylo vůbec snadné číslo. Musela se naučit takzvanou mrtvou mimiku - tedy žádné zvedání obočí či křivení nosu.
  • Jitka Boho jako Marilyn Manson: Sweet dreams - Tak z téhle proměny doslova běhal mráz po zádech. Otrhané svatební šaty a drsný výraz Jitky, ze kterého šel strach. No, potkat takhle Jitku v noci by nebylo úplně příjemné, no ne?
  • Aneta Krejčíková jako Etta James: At Last - "Musím říct, že mi z tvého výkonu spadly zuby!" Takhle okomentoval vystoupení Aleš Háma.
  • Berenika Kohoutová jako Katy Perry: Roar - Tak tohle bylo opravdu odvážné a pro člověka, který trpí fobii z hadů, naprosto nepředstavitelné. Berenika nejen, že zvládla uzpívat tento náročný song, ale dokonce souhlasila s tím, že si dá hada za krk a za to si zaslouží velký obdiv!
  • Dalibor Gondík jako Dolly Parton: Jolene - Dlouhé šaty, boty na podpatku, blond paruka - to je pro každého muže velká výzva. No, kde jinde by si pánové mohli vyzkoušet jiné pohlaví, když ne v show Tvoje tvář má známý hlas? Dalibor se tohoto úkolu zhostil s grácií a s country písní všem vytřel zrak!
  • Jan Kopečný jako John Newman: Love me again - Do detailu propracovaná proměna, do detailu propracovaná choreografie a dokonalé napodobení hlasu - není se tak čemu divit, že právě toto číslo se stalo tím vítězným.
  • Jan Maxián jako Žlutý pes: Modrá - Modrá je dobrá - kdo by tuhle píseň neznal. Zazpívat ji a napodobit do naprostého detailu, je ale poměrně složité. Ondřej Hejma, interpret a frontam kapely Žlutý pes, si je vědom složitostí této písně, a tak se rozhodl, že Honzovi pomůže a dorazil na jeho tréninku. Kromě mouder, které mu předal, mu dal také brýle, které měl ve videoklipu Modrá.
  • Tomáš Matonoha jako Depeche Mode: Enjoy the Silence - Tak to byla jízda. Tomáš nejen, že skvěle trefil hlas samotného interpreta, ale jeho show byla zkrátka nezapomenutelná a dokonce roztančil i samotného prezidenta poroty Jakuba Koháka.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 4 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas