3.dil Tvoje tvář má známý hlas 4 online - 16.9.2017

Buďte svědky neuvěřitelných proměn. Koho budou T. Matonoha, D. Gondík, J. Maxián, J. Kopečný, L. Machálková, B. Kohoutová, A. Krejčíková a J. Boho napodobovat tentokrát?

Leona Machálková se stala vítězkou 3. dílu Tvojí tváře: Excelentní vystoupení a velký návrat Tiny Turner! Leona Machálková předvedla bravurní ztvárnění „rockové babičky“ Tiny Turner a očarovala porotu! Není divu, že jí dali nejvyšší ocenění.

Třetí díl Tvojí tváře byl plný zajímavých momentů, které rozhodně stojí za připomenutí! Určitě vám v hlavě utkvěl třeba polibek Dalibora Gondíka s tanečníkem nebo povedení pomocníci Jitky Boho! Pro Tomáše Matonohu to byl doslova splněný sen. Mohl si vyzkoušet, jaké to je převtělit se do frontmana své oblíbené kapely, a ke všemu za ním do Tvojí tváře všichni kluci z Pražského výběru dorazili a setkal se s nimi na pódiu!

Už v prvním díle Honza Kopečný odhalil svou vypracovanou hruď! A jinak tomu nebylo ani tentokrát. Jeho svaly dokonce opěvovala i supermodelka Karolína Kurková, která neodolala a na jeho „pekáč buchet“ si musela sáhnout.

  • Jan Kopečný jako Jason Derulo: Talk dirty - Zaujal vás Jan Kopečný v kůži Jasona Derula? Nahé svalnaté tělo s řetězem, bezchybný tanec a vyzývavý pohled - to je Jan kopečný v kůži známého amerického zpěváka.
  • Berenika Kohoutová jako Stevie Wonder: Part-Time Lover - Bereniku Kohoutovou by v kůži Stevieho Wondera opravdu nikdo nepoznal. Předvedla se v rasta dredech a „dobré teplákovce“, jak vtipně a výstižně okomentoval Jakub Kohák.
  • Aneta Krejčíková jako Christina Aguilera: Tough Lover - Ne, to není Christina Aguilera, ale Aneta Krejčíková, která v sobě v sexy kostýmku probudila "rajdu" a všechny ohromila jak svým hlasem, tak ženskými křivkami. No, kdo by se nenechal unést na vlnách, které Aneta rozvířila?
  • Tomáš Matonoha jako Pražský výběr: Snaživec - Tomáš Matonoha si tak trochu splnil tvůj sen - ztvárnil Michala Kocába, frontmena své oblíbené kapely. Mohly vás zaujmout jeho bílé rozevláté vlasy nebo výrazné tetování.
  • Jitka Boho jako zpěvačka skupiny Boys Town Gang: Can´t Take My Eyes Off You - Prostě prosluněné vystoupení. Jitka Boho zazářila v bílých šatech s hvězdným tanečním doprovodem - Ondřejem Sokolem a Davidem Gránským.
  • Dalibor Gondík jako Elton John: I´m still standing - V šedém fráčku a s barevným kloboučkem se Dalibor Gondík předvedl jako Elton John. A škvírka mezi zuby? Ta přece nemohla chybět!
  • Leona Machálková jako TinaTurner: The Best - Když se Leona objevila na pódiu s podpatky a v lesklých přiléhavých mini, publikum i porotu si nemohla jinak než získat. Proměna v Tinu Turner v ní bez kompromisů probudila divokou dračici.
  • Jan Maxián jako Beth Ditto: Heavy Cross - Doslova monstrózní proměna proběhla u Jana Maxiána, který se převtělil do boubelaté písničkářky Beth Ditto. Svými silikonovými boky i mohutným hlasem během chvíle zaujal všechny v sále.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 4 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas