4.dil Tvoje tvář má známý hlas 4 online - 23.9.2017

Buďte svědky neuvěřitelných proměn. Koho budou T. Matonoha, D. Gondík, J. Maxián, J. Kopečný, L. Machálková, B. Kohoutová, A. Krejčíková a J. Boho napodobovat tentokrát?

Aneta Krejčíková ROZPLAKALA sál a jako famózní Marika Gombitová vyhrála 4. díl Tváře! Zlatý hřeb večera – tak by se dalo nazvat vystoupení Anety Krejčíkové, která se ve čtvrtém díle Tvojí tváře proměnila ve slovenskou zpěvačku Mariku Gombitovou a střihla známý hit Vyznanie.

Proměnu v Siu už jsme v Tvojí tváři viděli, tentokrát ale byla s takovou perličkou navíc. Součástí vystoupení Jitky Boho bylo i speciální taneční číslo talentované Aničky Pálkové a tanečníka z Laterny Magiky. Tahle trojka předvedla dokonalé výpravné vystoupení, při němž tuhla krev v žilách! A po dozpívání byla jak porota, tak všichni v sále naprosto odzbrojeni.

Čtvrtý díl Tvojí tváře byl napěchovaný povedenými uměleckými výstupy a skvostnými momenty. Také chvílemi, které rozhodně stojí za zopakování!

  • Leona Machálková jako Bon Jovi - Leona odstartovala čtvrtý díl Tvojí tváře ve velkém stylu. Na sobě měla černé kalhoty, černý svetr a blond paruku, která jí sahala do obličeje. Během hodnocení prozradila, že jí maskéři dali také vycpávky, které zdůrazňovaly vypracované tělo Bon Joviho.
  • Jitka Boho jako Sia - Jitka na sobě měla tělový overal, díky kterému bylo vidět, jak božskou má postavu. A to vystoupení, to byla naprostá jednička. Nejen, že Jitka dokonale napodobila hlas, tak předvedla, jak skvělá je zpěvačka.
  • Jan Maxián jako Los Del Río - Jan Maxián neměl ve čtvrtém díle lehký úkol. S Mirkem Etzlerem musel zpívat unisono, tedy jednohlasně, což je pro zpěváky velkým oříškem. Během čísla si s tím ale těžkou hlavu nedělal a s přehledem zvládl ještě zatančit oblíbenou Macarenu.
  • Dalibor Gondík jako Frank Sinatra - Tak to bylo pozoruhodné číslo. Dalibor skvěle napodobil hlas skutečného interpreta, což není vůbec jednoduché a jeho vizáž byla tak propracovaná, že by jen málokdo poznal, že se nejedná o skutečného Franka Sinatru!
  • Berenika Kohoutová jako T.A.T.U - Nas Ne Dogonyat - kdo by neznal tento slavný hit dvou lesbických zpěvaček z Ruska. Společně s Berenikou vystoupila také Markéta Konvičková a dámy se nejen projely na náklaďáku, také se na závěr celé povedené show vášnivě políbily.
  • Jan Kopečný jako Robbie Williams a Nicole Kidman - Tento lechtivý zážitek, který Honza předvedl společně s Milanem Peroutkou, si budou diváci pamatovat hodně dlouho. Kdo by taky mohl zapomenout na průsvitnou košilku Honzy a moment, kdy Milan Honzu plácá po zadnici bičíkem.
  • Tomáš Matonoha jako Shaggy - Mistr Boombastic! Tomáš se proměnil do snědého umělce, který si říká Shaggy. Během show vyzval na pódium ženu z publika, které dal růži a dokonce si s ní i zatančil. Krásnou květinou obdaroval Tomáš také hostující porotkyni a herečku Terezu Kostkovou.
  • Aneta Krejčíková jako Marika Gombitová - Husí kůže, slzy na krajíčku a otevřená pusa – to jsou výrazy, které jsou spjaté právě s vystoupením Anety. Poté, co dozpívala, nebyl v sále nikdo, kdo by jí nevzdal hold. Je tedy jasné, že právě toto vystoupení se stalo tím vítězným v rámci čtvrtého dílu Tvojí tváře.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 4 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas