5.dil Tvoje tvář má známý hlas 4 online - 30.9.2017

Helena Vondráčková, Beyoncé, Karel Gott nebo Justin Timberlake. Světové i české hvězdy hudebního nebe mohou usednout na stejnou pohovku pouze v jediné unikátní show. Účinkují T. Matonoha, D. Gondík, J. Maxián. J. Kopečný, L. Machálková, B. Kohoutová, A. Krejčíková a J. Boho. Moderuje Ondřej Sokol

Berenika Kohoutová vyhrála 5. díl Tvojí tváře! Jako Jennifer Hudson všechny dojala. Berenika Kohoutová musela čekat v maskérně dlouhé hodiny. Na řadu přišla jako poslední, tedy jako osmá. To, co následně předvedla na pódiu, nikdo nechápal. Tesknou píseň Jennifer Hudson zvládla herečka zcela dokonale. Jakmile dozpívala, dočkala se dlouhých standing ovation.

To, že je Leona Machálková skvělá zpěvačka, už moc dobře víme. V pátém díle Tvojí tváře ukázala, že je i skvělá tanečnice, která se nezalekne náročnější choreografie a vrhne se do ní po hlavě. A povedlo se! Taky jste si říkali, jak je možné, že celé číslo udýchala, když kromě zpěvu i tančila?

Pátý díl Tvojí tváře byl opět nabitý k prasknutí. Jennifer Hudson, LMFAO nebo třeba Helena Vondráčková?

  • Dalibor Gondík jako Helena Vondráčková: Pátá - Kárové bílo červené šaty s bílým límečkem a volánky na rukávech. K tomu líbezný úsměv a světlé hnědé vlasy - no, jakoby Dalibor z oka vypadal samotné Heleně Vondráčkové. I sám prezident poroty došel k názoru, že by měl být Dalibor žena.
  • Jan Kopečný jako Hozier: Take Me To Church - Vypadáš jako on a zazpíval jsi to líp než on - shodla se porota po vystoupení Honzy Kopečného. Černé kalhoty, černá košile, dlouhé černé sako a k tomu delší ležérně upravené vlasy. Nejen, že herec připomínal samotného Hoziera, ale vypadal jako model. No, ne?
  • Jan Maxián jako LMFAO: Party Rock (Roman Vojtek) - Když vyjel Honza s Romanem výtahem, každý si jistě na první dobrou pomyslel, že to nejsou oni, ale skutečné duo LMFAO. Pánové měli na sobě stejný kostým, stejně se pohybovali a dokonce i stejně napodobili hlas skutečných interpretů.
  • Tomáš Matonoha jako Elvis Presley: The Wonder Of You - Tomáš se ukázal jako správný romantik. Píseň The Wonder Of You věnoval své manželce Lucii Benešové, která se na svou lásku přišla podívat. Po celou dobu bylo vidět, že Lucka měla na krajíčku! A co proměna v Elvise? Ta byla dokonalá!
  • Jitka Boho jako Meghan Trainor: Dear Future Husband - Jitka, jak sama přiznala, měla zatím nejnáročnější choreografie ze všech pěti dílů. To ale na zpěvačce vůbec nešlo poznat. Měli jste také ze začátku problém poznat Jitku? Musíme uznat, že si maskéři s touto proměnou dali hodně práce.
  • Aneta Krejčíková jako The Weeknd: Starboy - "Já tě poznávám, jenom když se směješ," přiznala Adéla Gondíková. A nejen ona, ale jistě také vy jste Anetu vůbec nepoznali. Černé kudrnaté vlasy, černý kostým a snědá tvář. K tomu skvělý zpěv a šest dokonalých modelek - a božské vystoupení bylo na světě!
  • Leona Machálková jako Madonna: La Isla Bonita - I přesto, že to na první dobrou vypadalo, že Leona neprošla velkou proměnou, zdání klamalo. Na sobě měla nejen stejný kostým, ale také stejný účes a maskéři také nezapomněli na pověstnou Madonninou mezeru mezi zuby. Leono, vystoupení se povedlo!
  • Berenika Kohoutová jako Jennifer Hudson: And I Am Telling You - Tohle oskarové vystoupení Jennifer Hudson v podání Bereniky Kohoutové všechny naprosto odrovnalo. Herečka vynaložila veškerou sílu, aby vystoupení bylo do detailu propracovné a stejnou práci si dali také maskéři, kteří z Bereniky vytvořili kopii Jennifer Hudson.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 4 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas