6.dil Tvoje tvář má známý hlas 4 online - 7.10.2017

V našem výtahu se z nich doslova stávají noví lidé. Sledujte další neuvěřitelné proměny T. Matonohy, D. Gondíka, J. Maxiána. J. Kopečného, L. Machálkové, B. Kohoutové, A. Krejčíkové a J. Boho!

Jan Maxián na plné čáře vyhrál šestý díl Tvojí tváře. Jako R. Kelly s písní I Believe I Can Fly dojal k slzám a už příští týden z něho bude Nicky Minaj. Honza Maxián, stejně jako ostatní soutěžící, má za sebou šest proměn. Právě ta poslední byla pro něho vítězná. Jako snědý zpěvák R. Kelly ukázal, jaký je talentovaný umělec a i přes handicap, se kterým se v tomto díle potýkal, vyhrál.

Když se v minulém díle Aleš Háma svěřil s tim, že je balet jeho životní láskou a že má doma trikot, dlouho netrvalo a měl schválené speciální vystoupení. A že to teda byla velká specialitka. Vidět Aleše v trikotu, jak zvládá různé baletní figury, není jen tak a pokud jste dobře sledovali, mohli jste vidět i zavřené oči Honzy Kopečného, který měl co dělat, aby nevybouchnul smíchy! Aleši, tohle se ti fakt povedlo.

Aleš Háma jako baleťák, Lady Gaga v sexy oblečku a svůdný Luis Fonsi! Jaké další momenty rozhodně stojí za připomenutí?

  • Aneta Krejčíková jako Lady Gaga: Born This Way - Jako by samotné interpretce z oka vypadla. Taky jste si tohle řekli, když se otevřely dveře výtahu? Maskéři a kostyméři si dali záležet a Aneta jako Lady Gaga vypadala naprosto božsky.
  • Tomáš Matonoha jako Eruption: One Way Ticket - Světoznámý hit, na který se nezapomíná a jistě ho zná snad každý nazpaměť. Tomáš jako žena skvěle pobavil a v růžových šatech a se zlatou kabelkou vypadal skvěle.
  • Jan Kopečný jako My Chemical Romance: Welcome To The Black Parade - Nevíme, jak to ti maskéři dělají, ale pokaždé vypadá Honza jako skutečný interpret a pokaždé vypadá skvěle, máte stejný názor? Taky jste si mysleli, že se díváte na koncert My Chemical Romance?
  • Dalibor Gondík jako Fitz and the Tantrums: Handclap - "Kluk z plakátu!" Takhle ohodnotil proměnu Aleš Háma. Povedené vystoupení, které Dalibor střihl jako by se nechumelilo, nadchlo nejen porotu, ale všechny v sále. Říkali jste si, jak je možné, že zvládnul tento song zazpívat i odtančit a na konci nebyl vůbec zadýchaný?
  • Berenika Kohoutová jako Charlie Chaplin: Non-sense Song - Charlie Chaplin - umělec, kterého zná každý. Málokdo ale věděl, že i on zpívá. Není se tak čemu divit, že Berenika měla s tímto číslem velké problémy, ale na celkovém vystoupení to na ní vůbec nebylo znát.
  • Jan Maxián jako R. Kelly: I Believe I Can Fly - WOW! Tak to byl hodně silný zážitek, na který jistě jen tak nezapomenete. Honza nejen dokonale a do naprostého detailu ztvárnil toto vystoupení, ale vůbec na sobě nenechal znát handicap, se kterým se musel potýkat - měl totiž nemocné hlasivky!
  • Jitka Boho jako Luis Fonsi ft. Daddy Yankee: Despacito (Adam Kraus) - Toto sexuálně nabité vystoupení, jak řekl prezident poroty Jakub Kohák, bylo neskutečné! JItka si na pomoc přivzala Adama Krause, tedy bratra Davida Krause, kterého diváci znají z první řady Tvojí tváře.
  • Leona Machálková jako Queen Latifah: When You´re Good To Mama - Dokonalá proměna, dokonalé herecké vystoupení a skvělá výprava. Leonu byste v této proměně hledali jen marně. Taky jste si mysleli, že to není Leona ale skutečná Queen Latifah?

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 4 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas