7.dil Tvoje tvář má známý hlas 4 online - 14.10.2017

Čtvrtá řada vstupuje do své druhé poloviny. Kdo získá nejvíce bodů od obávané poroty Jakuba Koháka, Aleše Hámy a Janka Ledeckého tentokrát a přiblíží se postupu do finále?

Tomáš Matonoha v sedmém díle Tvojí tváře předvedl famózní energickou raperskou show a jako Rytmus vyhrál sedmý díl! Rytmus je svůj, má vytříbený humor, styl vyjadřování a také jednu vystižnou píseň, která vás během depresivních dní hodí do naprostého klidu. A právě tento song s názvem Jebe ztvárnil Tomáš Matonoha v sedmém díle Tvojí tváře.

Anička Slováčková, Markéta Procházková a Anička Fialová jsou soutěžící předešlých řad, které zavítaly do čtvrté řady, aby předvedly povedené vystoupení. Jistě nadchlo každého muže! Dámy se převtělily do Pink, Lil Kim a Christiny Aguilery a zazněl song Lady Marmalade. Svůdné pohyby, skvěle napodobený hlas – jo, tak to se jim hodně povedlo!

To ale bylo něco! Stejně jako předchozí díly i ten sedmý byl naprosto dokonalý!

  • Dalibor Gondík jako Ozzy Osbourne - Drsné a ohnivé číslo, tak by se dalo charakterizovat vystoupení Dalibora, který se proměnil v Ozzyho. Černý oděv, černé vlasy a silná linka na spodním očním víčku–- ano, z Dalibora byl ten správný rocker! Janek Ledecký mu sdělil, že byl ve frázování dokonce lepší než samotný Osbourne!
  • Berenika Kohoutová jako Rihanna - „Berenika je taková kamarádka do deště a já bych si přál, aby nikdy nepřestalo pršet,“ rozvášnil se během hodnocení Janek. A není se čemu divit. Pánové, komu by se líbilo, kdyby Berenika zůstala v takovém sexy kostýmu a už by se nikdy nesvlékla?
  • Aneta Krejčíková jako Joan Jett - Aneta po celou dobu vystoupení držela linii drsné holky, kterou jen tak něco nezaskočí. Během této rockerské show jste toho mohli vidět hodně – Joan, tedy Aneta, si zahrála kulečník, vyplivla žvýkačku na Aleše Hámu, poklábosila si na baru, tančila a do toho všeho i nádherně zpívala!
  • Leona Machálková jako Gene Kelly - Tak to bylo povedené výpravné číslo, za které si Leona zasloužila obrovský potlesk. Během celého vystoupení pršelo, nechybělo ani stepařské sólo zpěvačky a k tomu Leona vypadala jako skutečný interpret, a dokonce zvládla napodobit i jeho barvu hlasu.
  • Jan Maxián jako Nicki Minaj - Lítající peříčka, sníh, růžová na každém kroku, dámské svůdné pohyby, kroucení zadnicí, velké poprsí i zadek – ano, tohle byla správná Nicki Minaj se vším všudy!
  • Tomáš Matonoha jako Rytmus - „Čo ti jebe, Čo ti jebe!“ Tomáš to zabil a do naprostého detailu napodobil Rytmuse. Píseň si herec přibarvil a trochu pozměnil, i tak předvedl neskutečnou show, za kterou by se nemusel stydět ani Patrik Vrbovský alias Rytmus. Je tedy jasné, že za tak povedný výkon si Tomáš vysloužil vítězství v sedmém díle.
  • Jan Kopečný jako Tuto Cutugno - Bravo, bravisimo! Honza se s tímto úkolem popral na výbornou a celé vystoupení střihl s naprostou lehkostí a takovým šarmem, že by si hned každý sbalil kufry a nejraději odcestoval do Itálie, nemáme pravdu? Honza dokonce porotě rozdal zmrzlinu a nezapomněl ani sám na sebe a na závěr vystoupení snědl špagety.
  • Jitka Boho jako Janet Jackson - Jitko, jak ty to děláš? Tohle si po výkonu nadané zpěvačky řekl jistě každý. Zvládnou odzpívat písničku a do toho střihnout i náročnou choregorafii? To si zaslouží obrovskou poklonu a bouřlivý potlesk.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 4 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas