8.dil Tvoje tvář má známý hlas 4 online - 21.10.2017

Umí tančit, umí zpívat, ale především umí bavit. Sledujte dokonalé proměny osmi českých osobností v dalším kole zábavné show. Účinkují T. Matonoha, D. Gondík, J. Maxián. J. Kopečný, L. Machálková, B. Kohoutová, A. Krejčíková a J. Boho. Moderuje Ondřej Sokol.

Berenika Kohoutová se proměnila ve švédskou ikonu Loreen a svým dokonalým výkonem předčila všechny ostatní! Berenika Kohoutová se v osmém díle Tvojí tváře převtělila v Lorine Zeineb Nora Talhaoui, která je známá pod pseudonymem Loreen. Interpretka je švédská popová zpěvačka marocko–berberského původu, která v roce 2012 vyhrála Eurovision Song Contest.

Bylo tedy hned na začátku jasné, že s tímto songem to Berenika nebude mít vůbec jednoduché. I přesto, že maskéři herečku proměnili do naprostého detailu v Loreen, odzpívat song už bylo jenom na Berenice. Něžné pohyby, procítěné vystoupení a co nejvíc se přiblížit originálu – o to se snažila, seč jí síly stačily! Berenika si během celého týdne dala opravdu záležet a její vystoupení se povedlo dokonale. Na konci dokonce bravurně zvládla náročnou zvedačku. Celou show obohatily také speciální efekty, v jednu chvíli na herečku padal sníh, takže se nejen diváci, ale také všichni v sále skutečně "přemístili" do originálního videoklipu.

Osmý díl Tvojí tváře byl nabitý povedenými momenty, které jistě stojí za připomenutí. Kdo by také mohl zapomenout na sladký polibek Honzy Kopečného nebo na nespoutanou opičí show Dalibora Gondíka.

  • Dalibor Gondík jako Bloodhound Gang: The Bad Touch - Tak to bylo hodně povedené vystoupení na začátek. Z Dády se stal opičák a s energickým songem roztančil nejen porotu, ale jistě i vás u televizních obrazovek. Také si pořád dokola zpívate refrén písně?
  • Aneta Krejčíková jako Aerosmith: Crazy - Že vám byla proměna Anety Krejčíkové ve frontmana kapely Aerosmith povědomá? Jak sama umělkyně prozradila, Stevenem se inspirovali tvůrci Pirátů z Karibiku a na základě jeho vzhledu vytvořili Jacka Sparrowa. "Aneto, ty jsi Steven, bylo to bezvadné," okomentoval vystoupení Janek Ledecký.
  • Jan Kopečný jako Pink: U+ Ur Hand - No, Honzo? To bychom do tebe neřekli. Všimli jste si těch vysokých podpatků, které měl na sobě Honza coby Pink? Tohle by byl problém i pro mnohé ženy! Svůdný overal, který zvýraznil každý sval, sexy pohyby a nezapomenutelné vystoupení bylo na světě!
  • Leona Machálková jako Jennifer Lopez: Ain´t Your Mama - Divoká jízda divoké šelmy! Takhle ohodnotil vystoupení Jakub Kohák a my s ním naprosto souhlasíme. Leona měla na sobě přiléhavý overal doplněný džínovými návleky, které byly do detailu ušité podle originálního videoklipu.
  • Berenika Kohoutová jako Loreen: Euphoria - Berenika si s proměnou Loreen dala hodně záležet. Stejné pohyby, stejné procítěné pasáže i skvěle napodobený hlas. A kostým? Jak už jsme u kostymérů a maskérů zvyklí, vše musí být bez chybičky! Po sečtení bodů to byla právě Berenika, která se stala vítězkou osmého dílu Tvojí tváře!
  • Jitka Boho jako Hole: Celebrity Skin - O Jitce je známo, že je něžná žena, která by neublížili ani mouše. Teď se ale musela proměnit v drsnou rockerku, která se nebojí tu a tam udělat pořádný poprask. Zpěvačce se ztvárnění frontmanky kapely Hole povedlo a od Aleše Hámy si dokonce vysloužila nabídku, aby s porotcem na Mikuláše dělala anděla. S Jitčiným kukučem by to šlo, ne?
  • Jan Maxián jako James Arthur: Impossible - "Těžká píseň jako prase, bravo," dodal k vystoupení Jakub Kohák. Nejen že Honza zvládnul odzpívat známý hit Impossible, ale dokonale napodobil i samotný hlas Jamese. Jak jsme ale u Honzy zvyklí, jeho vystoupení jsou zkrátka bez chybičky.
  • Tomáš Matonoha jako Johnny Cash: Hurt - S touto proměnou si maskéři museli dát hodně práce. Tomáš měl přidělaný obličej a z veselého umělce se najednou stal postarší country zpěvák. Toto výpravné číslo se ale neskutečně povedlo. Tomáš dostal také velkou pochvali od Janka, a dokonce rozbrečel Aleše Hámu.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 4 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas