9.dil Tvoje tvář má známý hlas 4 online - 28.10.2017

Populární osobnosti zpívají vaše oblíbené písničky. Fanděte T. Matonohovi, D. Gondíkovi, J. Maxiánovi. J. Kopečnému, L. Machálkové, B. Kohoutové, A. Krejčíkové a J. Boho v jejich snaze co nejlépe napodobit hvězdy české i světové hudby!

Jitka Boho rozplakala porotu Tvojí tváře a podruhé vyhrála! Vítězkou devátého dílu populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas se stala zpěvačka Jitka Boho, která se proměnila ve španělskou operní pěvkyni Montserrat Caballé. Její vystoupení bylo tak úchvatné a procítěné, že rozplakalo celou porotu! Jitka Boho, která se stala vítězkou prvního dílu čtvrté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas, dosáhla na vítězství už podruhé! V devátém díle se proměnila ve španělskou operní pěvkyni Montserrat Caballé a společně s Davidem Gránským v kůži zesnulého frontmana skupiny Queen, Freddieho Mercuryho, bravurně zazpívali píseň Barcelona.

Aneta Krejčíková odstartovala devátý díl Tvojí tváře s roztomilým prasátkem v náručí. V ten moment pozornost směřovala k čuníkovi, který vyloudil všem úsměv na tváři. Jakmile ale Aneta začala zpívat, pozornost se odlepila od prasete směrem k botičkám, které měla herečka na sobě. Vystoupení sice Aneta bez pádu zvládla, během hodnocení ji ale Ondra trochu popostrčil a hups... Aneta byla na zemi. Herečka tento moment ale vzala sportovně a začala se smát.

Devátý díl Tvojí tváře byl plný jedinečných momentů, které rozhodně stojí za připomenutí. Anetě dělaly problém vysoké boty, Honzovi spadl klobouk a Dalibor se vrátil o několik let zpět!

  • Aneta Krejčíková jako Gwen Stefani: What You Waiting For? - "To je bizárek," okomentoval vystoupení Aleš Háma. A měl pravdu! Na scéně jste mohli vidět několik muchomůrek, extrémně vysoké boty, které měla na sobě Aneta, a nechybělo ani roztomilé prasátko!
  • Jan Maxián jako Patti Smith: Because The Night - Honza se opět proměnil v ženu. Tentokrát ale na sobě neměl velké poprsí, a dokonce ani žádné vycpávky. Dlouhé vlasy, malátná chůze a hlas, který byl téměř totožný jako skutečná interpretka. Taky jste si mysleli, že tohle není Honza, ale skutečná Patti?
  • Jan Kopečný jako Bruno Mars: Runaway Baby - Bruna už jste v Tvojí tváři mohli slyšet – v podání Aničky Fialové a Milana Peroutky. Tentokrát se v něj proměnil Honza, který předvedl energické číslo, které mělo grády od samotného začátku až do úplného konce. "Mně se líbilo, jak jsi trefil ty jeho sametové výšky," okomentoval vystoupení Janek Ledecký. A co se líbilo vám?
  • Leona Machálková jako Blondie: One Way Or Another? - Odhalený kostým, sexy křivky Leony, blond paruka a drsný hlas frontmanky kapely Blondie - jakmile Leona dozpívala, bylo jasné, že se toto číslo bude nejen porotě velmi zamlouvat. "Leono, já jsem se u toho vystoupení úplně zadýchal," okomentoval Jakub Kohák. A co vy, pánové, souhlasíte s jeho výrokem?
  • Dalibor Gondík jako Lunetic: Máma - O můj bože! Taky jste si tohle, dámy, řekly, když jste zjistlily, že bude následovat nestárnoucí song legendárních Luneticů? A taky jste celou píseň zpívali společně s Daliborem Gondíkem, Adélou Gondíkovou, Alešem Lehkým a Václavem Jelínkem? A taky jste měli na krajíčku, protože jste opět mohli slyšet ten song vašeho mládí? Tohle byl zkrátka povedený televizní comeback!
  • Tomáš Matonoha jako Scooter: Maria - Tohle bylo hodně drsné číslo, které vzbuzovalo respekt, ale zároveň nabuzovalo tu správnou atmosféru. Společně s Tomášem vystoupila také Ester, tanečnice Dance Academy Prague, kterou jste už mohli několikrát slyšet. "Bylo to úplně autentické a měl jsem pocit, jako kdybych byl na koncertu Scooterů," okomentoval vystoupení Janek Ledecký. Souhlasíte?
  • Berenika Kohoutová jako Ariana Grande: Side To Side - Před samotným vystoupením podepsala Berenika s Martinem Dejdarem smlouvu, ve které bylo napsané, že nebude odhalená. Nedivíme se, že tohle Martin požadoval po Berenice. Z její postavy se vám, pánové, jistě zatočila hlava a vaše přítelkyně nebyly nadšené, že? Nemáme pravdu? Tohle bylo hodně sexy číslo!
  • Jitka Boho jako Montserrat Caballé a Freddie Mercury: Barcelona - Naprosto dechberoucí vystoupení, na které se bude hodně dlouho vzpomínat. Jitka nejen, že dokonale napodobila hlas samotné Montserrat, ale s proměnou si maskéři dali hodně záležet, zpěvačku byste ani z blízka nepoznali. A to, co Jitka společně s Davidem Gránským předvedla na pódiu, bylo fascinující! Taky jste ještě po deseti minutách zvedali bradu ze země? Jitka se s tímto číslem stala vítězkou devátého dílu! Gratulujeme!

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 4 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas