10.dil Tvoje tvář má známý hlas 4 online - 4.11.2017

Boj o postup do finále pokračuje! Kdo se stane vítězem desátého kola a kdo získá cenné body do celkové tabulky?

Dalibor Gondík se dočkal: S písní U2 vyhrál 10. díl Tvojí tváře! Dalibor Gondík se v desátém díle Tvojí tváře převtělil do Paula Davida Hewsona, známějším pod přezdívkou Bono, který je autorem většiny textů písní skupiny U2, jež jsou často postaveny na politických, sociálních či náboženských tématech. Bylo tedy hned na začátku jasné, že s tímto songem to oblíbený moderátor nebude mít vůbec jednoduché. I přesto, že ho maskéři proměnili do naprostého detailu ve frontmana U2, odzpívat jeho protestsong už bylo jenom a jenom na Daliborovi. Totožný úsměv, procítěné vystoupení a co nejvíc se přiblížit originálu – o to se snažil, seč mu síly stačily!

Aleš, který se účastnil třetí řady Tvojí tváře, nyní boduje jako porotce. Kvůli jeho neúspěchu a nízkému bodovému zisku, si z něho často utahuje moderátor Ondra Sokol. Aleš to ale bere sportovně a rozhodně to nevnímá jako urážku. A to ani při uvádění písně, se kterou vystupovala Jitka Boho. Ona interpretka se jmenuje Alicia, což je velmi podobné ženské verzi křestního jména porotce Aleše Hámy - Aleša. Ondřej Sokol zjistil, že je to mimo jiné město v Sýrii. Porotce tak šel s pravdou ven: „Musím říct, že můj tatínek Wolfgang je Syřan a moje maminka Drahomíra je síra, teda Syřanka.“

V sobotu večer diváky televize Nova opět ohromila dokonalá vystoupení a jedinečné proměny, které show Tvoje tvář má známý hlas dávají ty správné grády.

  • Jitka Boho – Alesha Dixon: The Boy Does Nothing - Tak to bylo hodně povedené vystoupení, které otevřelo desátý díl zábavné show. Z Jitky, která minulý týden bodovala jako operní diva velkých rozměrů Montserrat Caballése, se stala sexy Alesha, která se vlnila v rytmu chytlavé písně. Od poroty sklidila samou chválu a dokonce i samotný Ondřej Sokol prohlásil, že tento typ vystoupení má mnohem radši.
  • Jan Maxián – Pharrell Williams ft. Daft Punk: Get Lucky - Honza, který v masce připomínal kominíka, to jako Pharrell Williams pořádně roztočil. Zdá se, že měl opravdu štěstí, protože mu píseň opravdu sedla. Skvělou práci odvedli i tanečníci, kteří svou choreografií a pohyby dokonale ztvárnili roboty, což neušlo ani oku prezidenta poroty, Jakubu Kohákovi.
  • Leona Machálková – Miley Cyrus: Can‘t Be Tamed - Ztvárnit divokou a nespoutanou Miley Cyrus nebyl pro Leonu vůbec lehký úkol. Převtělit se do o poloviny mladší interpretky a teenagerovské ikony se jí povedlo na jedničku. Kolegové Leonu ocenili velmi vysokým hodnocením a zvlášť pozitivně okomentovali, jak skvěle zvládla píseň udýchat. Aleš Háma ji ohodnotil slovy: „To, že má Leona tělo patnáctileté dívky, na to už jsme si zvykli. Já řeknu jenom - bezchybný!“
  • Jan Kopečný – Tom Jones: Delilah - Tom Jones je velkou legendou a Honza se velmi snažil, aby se originálu alespoň částečně přiblížil. A to se mu také podařilo. Velmi povedená byla i proměna, kvůli které strávil Honza v péči uměleckých maskérů několik hodin. Tom Jones zpíval nejen publiku, ale dokonce i celé britské královské rodině.
  • Tomáš Matonoha – Barbora Poláková: Nafrněná - Z Tomáše Matonohy se v desátém dílu stala Barbora Poláková. Ta mu také přispěchala na pomoc a zhostila se role Marthy Issové, která nemohla vystoupit, protože čeká druhého potomka. Zajímavé je, že v době, kdy se klip k písni natáčel, byla Bára v 5. měsíci těhotenství. Oběma to na podiu velmi slušelo a číslo to bylo opravdu povedené, nemyslíte?
  • Dalibor Gondík – U2: Where The Streets Have No Name - Dalibor ani tentokrát neponechal nic náhodě a na svůj výkon se opravdu do detailu připravil. Nastudoval dokonce frontmanovy projevy na podporu míru, jejichž poselství zakomponoval i do svého vystoupení. Bonu Voxovi se následně zpěvem přiblížil, dle slov Janka Ledeckého, přímo „na dostřel“ a právem se tak stal vítězem 10. dílu. Od svých kolegů si dokonce vysloužil standing ovation.
  • Aneta Krejčíková – Janis Joplin: Piece Of My Heart - Aneta se v desátém kole výrazně přiblížila ikoně 60. let a královně hippie, Janis Joplin. Velmi identicky se vžila do role a velmi věrohodně se jí podařilo napodobit i zpěvaččin typický chraplák. Janek Ledecký její výkon okomentoval slovy: „Jestli jsem Daliborovi řekl, že se přiblížil na dostřel, tak ty ses přiblížila na dosah!“
  • Berenika Kohoutová – Sam Smith: Stay With Me - Romantická píseň od mladého talentovaného Sama Smitha završila desátý díl Tvojí táře. Brenika si při zpěvu velmi dobře poradila s falzetem a velmi jí slušela i maska. Emoce lítaly vzduchem a vytvořily dojemnou atmosféru.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 4 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas