11.dil Tvoje tvář má známý hlas 4 online - 11.11.2017

Rozhodující okamžik se blíží! Kteří čtyři soutěžící postoupí do finále? O tom rozhodnou porotci Jakub Kohák, Aleš Háma, Janek Ledecký a speciální čtvrtý host poroty. Účinkují T. Matonoha, D. Gondík, J. Maxián. J. Kopečný, L. Machálková, B. Kohoutová, A. Krejčíková a J. Boho. Moderuje Ondřej Sokol.

To nejlepší nakonec. Sympatická kráska Berenika Kohoutová se představila Eva Pilarová a společně s Janem Cinou ovládli jedenáctý díl tvojí tváře. Díky svému dalšímu triumfu zkompletovala tři vítězství, což se jen tak nevidí. A suverénně dokráčela do finále!

Berenika Kohoutová mohla třetí vítězství přidat již minulý týden! Ztvárnila mladého britského zpěváka Sama Smitha, který už má doma ve vitríně několik cen Grammy a dokonce jednoho Oscara. Romantická píseň Stay With Me završila desátý díl Tvojí tváře. Berenika si při zpěvu velmi dobře poradila s falzetem a velmi jí slušela i maska. Emoce lítaly vzduchem a vytvořily dojemnou atmosféru. Její hymna pro osamělé nenechala jedno oko suché.

Jedenáctý díl Tvojí tváře byl doslova prošpikován povedenými momenty, které jistě stojí za připomenutí. Kdo by mohl zapomenout na skvělou Anetu Krejčíkovou, Honzu Maxiána s Lindou Finkovou a Ondřejem Sokolem nebo Honzu Kopečného jako roztančeného Michaela Jacksona.

  • Jan Maxián – Army Of Lovers: Crucified - Otvírákem celého večera bylo vystoupení Honzy Maxiána společně s Lindou Finkovou a Ondřejem Sokolem. Porotu i diváky ohromili nejen svým zpěvem, ale také nezapomenutelnými dobovými kostýmy, které mají na sobě členové kapely i v originálním videoklipu.
  • Tomáš Matonoha – Metallica: Nothing Else Matters - Výkon Tomáše Matonohy roste s každým kolem a ani tentokrát se rozhodně nenechal zahanbit. S živým smyčcovým kvartetem za zády bylo jeho podání romantické balady Nothing Else Matters ještě šťavnatější. A co říkáte na jeho masku?
  • Jan Kopečný – Michael Jackson: Billie Jean - Toto číslo bylo v 11. dílu Tvojí tváře jedním z nejočekávanějších. Všechny zajímalo, zda se zařadí mezi další úspěšně ztvárněné Michaely Jacksony, které si v minulých řadách střihli Hana Holišová, Roman Vojtek nebo Milan Peroutka. Honza všechny přítomné ohromil nejen zpěvem, ale i tancem. Bravurně na podiu vystřihl i pověstný moonwalk a rozhodně tak svým kolegům neudělal ostudu. Nic náhodě nenechali ani maskéři.
  • Dalibor Gondík – Samantha Fox: Touch me - Kdo by čekal, že si tuto ikonu, která se proslavila nejen svým zpěvem, vylosuje právě muž. Dalibor v úsporném kostýmu dokonce ukázal svoje bříško. Jako ženě mu to velmi slušelo.
  • Berenika Kohoutová – Karel Gott a Eva Pilarová: Je nebezpečné dotýkat se hvězd - Berenika se s vítězem 2. řady Tvojí tváře Honzou Cinou zná opravdu dobře. Jsou nejen kolegy z divadla, ale i dobrými přáteli. Společně jim to opravdu ladilo. Není divu, že se právě toto číslo stalo vítězným. A kostým, který připomíná kantory, opravdu nemá chybu.
  • Leona Machálková – Tokio Hotel: Scream - Jako Bill Kaulitz se v 11. dílu show představila Leona Machálková. Podoba to byla dokonalá. Německá pop rocková kapela by ji určitě brala.
  • Jitka Boho – Emily Sandé: Next To Me - Jitce Boho to v blonďaté paruce a krátkých vlasech opravdu seklo. Zahanbit se ale nenechala ani ve zpěvu a místy předčila i samotnou Emily a opět ukázala, že má opravdu velký pěvecký rozsah.
  • Aneta Krejčíková – Adele: Hello - Aneta se velké pěvecké divě přiblížila nejen svým vzhledem, ale také zpěvem. Velmi věrohodně napodobila barvu hlasu a sklidila tak od poroty velkou pochvalu.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 4 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas