12.dil Tvoje tvář má známý hlas 4 online - 18.11.2017

Čtyři finalisté, jeden vítěz. Těšte se na velkolepou finálovou jízdu, známé písničky, populární tváře a buďte svědky vyhlášení vítěze čtvrté řady nejoblíbenější show Tvoje tvář má známý hlas!

Po 12 týdnech oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas jsme se dočkali vítěze, tedy spíše vítězky. Stala se jí herečka Berenika Kohoutová! Berenika Kohoutová musí být po finálovém díle čtvrté řady Tvoje tvář má známý hlas diváky považována za velkou hrdinku. To, co předvedla na pódiu, nebylo rozhodně nic pro slabší povahy. Janek Ledecký byl prý rád, že vystoupení vůbec přežil. Nicméně doufal, že nikdy neskončí. Bylo to v podstatě psychologické drama, takže Berenika se musela neskutečně překonávat!

Nejenže samotná píseň nebyla žádná procházka růžovou zahradou, ale ani choreografie a herecká náplň celého vystoupení nebyly jen tak. Kdo by to byl řekl, že takhle něžná dívenka předvede něco takového! Šokovala nejen diváky a porotce, ale určitě i sebe. Berenika se toho bála jako čert kříže, ale předvedla neskutečnou show, ze které běhal mráz po zádech.

Jako otvírák celého finálového klání posloužilo speciální číslo složené z vítězů předešlých řad Tvojí tváře. V sále trio Holišová, Cina a Vilhelmová navodilo atmosféru, která se nesla celým 12. dílem. V písni Bang Bang se vítězové uplynulých třech řad opravdu vyřádili a sklidili tak obrovský potlesk

  • Berenika Kohoutová - The Prodigy - Se svou družinou démonků vystoupila jako první Berenika Kohoutová. V masce a zelených vlasech jako Keith Flint nebyla téměř poznat. Sličné herečce ubylo pár vlasů a přibylo několik piercingů a řetězů. Během rozdováděné show dokonce zvládla dehonestovat prezidenta poroty Jakuba Koháka.
  • Leona Machálková a Jan Maxián - Ariana Grande a John Legend - Leona s Honzou se v sobotním díle spojili dohromady a společně dali na podiu vzniknout něžnému duetu z pohádky Kráska a zvíře. Leona coby něžná Ariana Grande připomínala v červených šatech nejen princeznu, ale i českou pohádkovou postavu makové panenky. Honza coby černý kominíček John Legend v celé soutěži poprvé usedl za klavír, kde se je jako ryba ve vodě. Jak se vám jejich masky líbily?
  • Jitka Boho - Selena Gomez - Jitka se v prvním díle show objevila jako Beyoncé a její vzhled do modelky neměl daleko. Tímto číslem v převleku za uhrančivou Selenu Gomez působivě uzavřela své působení v soutěži. Jitce to opět neskutečně slušelo! Podle Janka Ledeckého píseň dokonce zazpívala o hodně lépe než samotná Selena.
  • Aneta Krejčíková - Liza Minnelli - Aneta si ve velkém finále představila s vynikajícím číslem Lizy Minnelli, která vtipným způsobem zparodovala píseň Singel Lady v seriálu Sex ve městě. Aneta opět dokázala, že je skvělou herečkou, zpěvačkou i tanečnicí a s velkou živočišnou energií.
  • Dalibor Gondík a Tomáš Matonoha - Irena Kačírková a Josef Bek - Dalibor s Tomášem si pro společný duet vybrali českou píseň, která má velké světové prvenství. Před padesáti devíti lety ji Josef Bek s Irenou Kačírkovou natočili jako první světový videoklip. Tomáš s Daliborem ji bravurně převedli na podium Tvojí tváře a vystoupení dokonce obohatili o vlastní hudební vložku.
  • Jan Kopečný - Susan Boyle - Muzikálový zpěvák se ve finálovém dílu Tvojí tváře převtělil do skotské zpěvačky Susan Boyle, která se doslova přes noc stala hvězdou. Podobně to bylo i u Honzy Kopečného, který se díky show dostal do povědomí i fanouškům, kteří nenavštěvují muzikály. Písní Wild Horses Honza udělal krásnou tečku za svými vynikajícími výkony.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 4 online ke shlédnutí

Již brzy

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas