1.dil Tvoje tvář má známý hlas 5 online - 1.9.2018

Fenomenální show je zpět! Po roce přichází zbrusu nová řada velkolepé zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas! Těšit se můžete na první výkony této hvězdné osmičky: Jan Révai, Robert Jašków, Patrik Děrgel, Vojtěch Drahokoupil, Jitka Schneiderová, Michaela Badinková, Eva Burešová a Tereza Mašková! V roli moderátora se opět vrací Ondřej Sokol! To si nemůžete nechat ujít!

První díl Tvojí tváře byl nabitý k prasknutí. Jan Révai ukázal odhalenou hruď, Robert Jašków velkou úchylárnu, Patrik Děrgel vycenil zuby a dokonce přišla i nečekaná návštěva.

Do poroty zasedla Ester Ledecká, dcera dalšího porotce Janka Ledeckého, jediná žena v historii, která získala na jedněch zimních olympijských hrách zlatou medaili ve dvou různých sportech. Předvedla sex-appeal, nadhled i vytříbený humor. Celej taťka.

O otevíraky nových sérií se většinou starají soutěžící z předchozích řad. Ani pátá řada nebyla výjimkou. Diváci tak měli možnost na jednom pódiu vidět Milana Peroutku, Jana Cinu, Bereniku Kohoutovou, Ivu Pazderkovou, Markétu Konvičkovou, Jitku Boho nebo Davida Krause. To byl zážitek!

Předávání maket soutěžícím není jen tak! Své o tom ví Ondřej Sokol, který si musel projít hotovým peklem, aby se dostal za všemi osmi soutěžícími! Co vše musel podstoupit? Tak například musel skákat v JumpParku, závodit na motokárách, létat nad vodou, podstoupit operaci, vloupat se do cizího bytu a prožil mnoho dalších útrap.

V soukromí koupelny se při ranním sprchování většina mužů cítí jako neodolatelná hvězda pop-music a prozpěvuje si z plných plic. Objevit se však v Adamově rouše a s mikrofonem v ruce na veřejnosti a svůj projev zopakovat, by se patrně žádný z nich neodvážil. Výjimku přestavuje britský zpěvák a idol dívčích srdcí Robbie Williams. A nyní i Jan Révai. Při jeho vystoupení nás všechny polilo horko.

Známý seriálový záporák si v první epizodě show Tvoje tvář má známý hlas zařval z plna hrdla. Dostal totiž za úkol představit se divákům jako frontman německé skupiny Rammstein. A výstup to byl nadlidský. Jeho proměna se povedla dokonale, svým zjevem děsil už i své kolegy v zákulisí.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 5 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas