2.dil Tvoje tvář má známý hlas 5 online - 8.9.2018

Jak se naši noví soutěžící vypořádají s prvním zadáním obávané Rulety hvězd? Kdo zazáří a kdo nedokáže ohromit stálou porotu ve složení Jakub Kohák, Janek Ledecký a Aleš Háma? A kdo usedne za porotcovský stůl jako hvězdný host? To se dozvíte už ve druhém kole show Tvoje tvář má známý hlas.

Tereza Mašková v minulém kole Tvojí tváře rapovala. Tentokrát se proměnila v barbadoskou zpěvačku Rihannu a za svůj excelentní výkon a skvělou show si vysloužila vítězství.

ereza Mašková je sice nejmladší soutěžící páté řady show Tvoje tvář má známý hlas, ale její vystoupení jsou velmi profesionální. V prvním díle se převtělila do Curtise Jamese Jacksona, známého spíše pod pseudonymem 50 Cent. Vystoupení sice bylo povedené, ale Tereza sama přiznala, že to nebyl její šálek kávy. Mnohem lépe se cítí v roli popových zpěvaček, což dokázala během druhého kola!

jak se mladá zpěvačka vypořádala s rolí Rihanny? Jak u ní bývá zvykem, velké výzvy se nezalekla a předvedla téměř nadlidský výkon. Už v momentě, kdy zpěvačka vystoupila z výtahu, všichni tušili, že je čeká jedno z nejlepších vystoupení. Tereza dokázala věrně napodobit jedinečný hlas třicetileté zpěvačky, která je zároveň i příležitostnou herečkou.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 5 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas