3.dil Tvoje tvář má známý hlas 5 online - 15.9.2018

Myslíte si, že velmi dobře znáte jejich tváře? Stačí jediná jízda výtahem a vše je jinak! Sledujte fenomenální práci maskérů a kostymérů při proměnách českých hvězd na světové superstar.

Je za námi třetí díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, ve kterém nechyběla zábava ani napětí. Mohli jste si užít skvělé proměny, utlačovaného Ondřeje Sokola a svůdnou herečku! Další díl show Tvoje tvář má známý hlas byl velkolepý! Mohli jste si užít komedianta Patrika Děrgela v roli německé divy Marlene Dietrich s písničkou Johny. Samozřejmě nechyběla ani další čísla soutěžících. Jitka Schneiderová se proměnila v českého umělce Jiřího Korna, Vojtěch Drahokoupil byl černoušek z RUN-DMC a Jan Révai ztvárnil Jasona Derula.

Součástí show byli i hvězdní hosté! Ve třetím díle na porotcovskou židli usedla držitelka Českého lva, divadelní a filmová herečka, která diváky oslnila svým šarmem, intelektem a krásou. Má styl, sleduje trendy a moc dobře ví, co jí sluší. Jednalo se o Janu Plodkovou, která doplnila trojlístek mužů. Byla hodná, nebo přísná?

Diváci si mohli užít velký comeback dvou hvězd předchozích řad. Vojtěch Drahokoupil bil na poplach tak dlouho, až dostal do týmu Davida Krause a Jana Kopečného. Tomu se říká záruka kvality!

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 5 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas