4.dil Tvoje tvář má známý hlas 5 online - 22.9.2018

Legendární videoklipy v podání osmi hvězd českého showbyznysu. Kdo se dokáže nejlépe převtělit do své hvězdné předlohy? O tom rozhodnou porotci Jakub Kohák, Janek Ledecký a Aleš Háma, které doplní hvězdný host.

Jitka Schneiderová si minulé kolo Tvojí tváře fantasticky užila, ale tentokrát zažila velké peklo. Proměnila se totiž v robustní postavu z muzikálu Největší showman. Z svůj excelentní výkon a skvělou show si ale právem vysloužila vítězství.

Jitka Schneiderová se nezdá! Jakmile se otevřely dveře výtahu, všichni se začali divit, kam se poděla hubená kráska. Nikdo nemohl uvěřit, že ona vousatá a korpulentní žena je skutečně Jitka. Nesnědla ji snad? Prostě a jednoduše – maskéři odvedli perfektní práci. I zpěvačka byla z celé proměny nadšená. V minulém kole si vyzkoušela přeměnu v muže a tentokrát to bylo ještě šílenější.

Celé vystoupení mělo neuvěřitelné grády a doteď nejspíše nikdo nechápe, jak zpěvačka zvládla celý text bez jediného přeřeknutí či zaseknutí. A do toho ještě ty správné pohyby! Předvedla naprosto nadlidský výkon a nenechala jedno oko suché! Už v momentě, kdy zpěvačka vystoupila z výtahu, všichni tušili, že je čeká jedno z nejlepších vystoupení celé řady! Všem neustále dokazuje, že v soutěži není pouze náhodou. Pravidelně se vyskytuje na předních příčkách v průběžném hodnocení. Není se tak čemu divit, že za své vystoupení sklidila obrovský aplaus – Bylo naprosto famózní! Za tento výkon si vybojovala vítězství. „Pod bíbrem už to dost teče, po těle mám bazén. Jsem šťastná, ale budu šťastnější, až to sundám," okomentovala svou výhru Jitka

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 5 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas