5.dil Tvoje tvář má známý hlas 5 online - 29.9.2018

Zpěv, tanec a herecký talent! To jsou tři aspekty, které naši soutěžící musí dokonale ovládat, aby se z nich i tentokrát mohly stát hvězdy světového a českého hudebního nebe. Účinkují Jan Révai, Robert Jašków, Patrik Děrgel, Vojtěch Drahokoupil, Jitka Schneiderová, Michaela Badinková, Eva Burešová a Tereza Mašková. Moderuje O. Sokol

Eva Burešová vyhrála 5. díl Tvojí tváře! Jako Jennifer Hudson všechny dojala. Eva Burešová musela čekat v maskérně dlouhé hodiny. Na řadu přišla jako čtvrtá. To, co následně předvedla na pódiu, nikdo nechápal. Tesknou píseň Jennifer Hudson zvládla herečka zcela dokonale. Jakmile dozpívala, dočkala se dlouhých standing ovation.

Tentokrát porotu doplnila herečka, kterou diváci z předešlých řad moc dobře znají jako soutěžící, porotkyni a koučku. Pamatovat jste si ji mohli jako Susan Boyle, Kurta Cobaina nebo P!nk. Ano, byla to Iva Pazderková, která se na jedno kolo vrátila na porotcovskou židli a společně s trojicí pánů hodnotila výkony soutěžících. Nechyběly ani její pověstné přirovnání a specifický smysl pro humor.

Padouch a zločinec? Herec Robert Jašków divákům ve Tváři ukazuje tvář, kterou neznají. Role drsných chlápků dokáže filmová, seriálová i divadelní hvězda odhodit lusknutím prsů. Mozartova árie Královna noci je v podání Meryl čistá komedie, která spíše trhá uši. „Čím horší bude, tím víc se přiblíží originálu,“ poradil Bobovi moderátor Ondra Sokol. Nakonec jeho vystoupení zpívané v italštině poslalo všechny do kolen. Gratulace Bobe.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 5 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas