6.dil Tvoje tvář má známý hlas 5 online - 6.10.2018

Koho Ruleta hvězd našim soutěžícím vylosovala tentokrát? Čí úkol bude procházka růžovým sadem a kdo se bude muset poprat s téměř nemožnou proměnou? To se dozvíte v šestém díle zábavné show!

Původem slovenská kráska Míša se doposud měnila hlavně v krásné ženy, nepočítaje Ricka Astleyho. Teď se z ní ale stala královna americká soulu Aretha Franklin a za svůj excelentní výkon a skvělou show si odnesla své první vítězství. Michaela Badinková je sice herečka, ale její vystoupení v páté řadě show Tvoje tvář má známý hlas, jsou vždy dechberoucí — pokaždé z nich dokáže vykouzlit opravdovou show! Například převtělení do Lizi Minnelli, Nicole Schrezinger, Annie Lennox nebo Camily Cabello byla naprosto geniální. Dalo by se říct, že role krásných žen jsou pro Michaelu jako stvořené. Do šestého dílu si ale vylosovala americkou královnu soulu Arethu Franklin.

A jak se oblíbená herečka vypořádala s držitelkou dvaceti cen Grammy? Jak u ní bývá zvykem, velké výzvy se nezalekla a dokázala předvést téměř nadlidský výkon. Míša nám neustále dokazuje, že v soutěži není pouze náhodou. Pravidelně se vyskytuje na předních příčkách v průběžném hodnocení. Celé vystoupení ze soundtracku k filmu The Blues Brothers bylo naprosto věrnou kopií originálu.

Jedna z nejkrásnějších českých hereček Eva Burešová si pozvala do Tváře českou Miss z roku 2010 a současně bývalou účastnici Tvojí tváře Jitku Boho. Společná píseň se jmenovala Black Widow, neboli Černá vdova. Během jejich vystoupení muselo roztát srdce i nejzatvrzelejším jedincům! Jak řekla Tereza Maxová: Krása střídá nádheru.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 5 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas