7.dil Tvoje tvář má známý hlas 5 online - 13.10.2018

První polovina show je za námi, ale druhá polovina právě začíná! Opět se můžete těšit na osm neuvěřitelných proměn a na skvělé pěvecké a taneční výkony. Kdo získá nejvíce bodů a právo odevzdat šek na 25 000 korun na charitativní účely?

Herec Robert Jašków vystoupil v sedmém díle Tvojí tváře jako Jarmila Šuláková a všechny svým výkonem doslova odrovnal. O vítězi musel rozhodnout jeden hlas poroty. Bob Jašków musel čekat v maskérně dlouhé hodiny. Na řadu přišel jako úplně poslední, tedy osmý. To, co následně předvedl na pódiu, nikdo nechápal. Herec, kterému nejvíce sedí záporné role, musel na svoje první vítězství počkat až do sedmého kola. Korpulentní valašská folkloristka Jarmila Šuláková mu přinesla (zatím) největší úspěch, vystoupením rozesmál nejen porotu, ale i diváky a své kolegy. Ti se pak shodli na tom, že si zaslouží vyhrát. A zejména diváci na sociálních sítích šíleli od prvního dílu Tváře, kdy se do Roberta všichni zamilovali. Padalo přirovnání k herci Leonardu DiCapriovi, který na svého Oscara musel čekat dlouhých dvacet dva let od jeho první nominace. I Bob bodoval zejména u diváků, kteří už mluvili o nespravedlnosti, že jejich miláček zatím nevyhrál. A nakonec se dočkal.

Monsieur Drahokoupil se pořádně vybarvil! A to téměř doslova. Jako belgický střízlík Stromae musel nahodit novou fasádu a hrát nehybného manekýna. Vypadal jako čokoládová tyčinka. Jeho vystoupení by se ale nemělo zlehčovat, jelikož song řeší mnohem serióznější téma než vylévání mozků na sousedově house párty. Je o smrti zpěvákova otce, který byl zabit během genocidy ve Rwandě. Vojta se s tím popral neskutečně!

V každé řadě show Tvoje tvář známý hlas se objevil minimálně jeden mladý, zatím nepříliš objevený, talent. Adam Mišík, Jan Cina, Milan Peroutka nebo v poslední řadě Jan Kopečný. Ten se opět vrací do show. Už po druhé. Nejprve musel pomoci Vojtovi ke krásnému předposlednímu místu. S Terezou to bylo krapet lepší, skončila na pátém místě. No Honzo, příště už to třeba dopadne líp.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 5 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas