8.dil Tvoje tvář má známý hlas 5 online - 20.10.2018

Sledujte další kolo zábavné show, která pobláznila celé Česko! Kdo z kouzelného výtahu vystoupí tentokrát? A kdo nás okouzlí neopakovatelným pěveckým výkonem? Účinkují Jan Révai, Robert Jašków, Patrik Děrgel, Vojtěch Drahokoupil, Jitka Schneiderová, Michaela Badinková, Eva Burešová a Tereza Mašková.

Vítězem osmého dílu populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas se konečně stal herec Patrik Děrgel, který se proměnil v italského hudební skladatele a pěvce Gioacchina Rossiniho. Jeho vystoupení bylo tak úchvatné a procítěné, že uchvátilo celou porotu a vystupující! Bylo tedy hned na začátku jasné, že s tímto songem to známý vtipálek nebude mít vůbec jednoduché. I přesto, že ho maskéři proměnili do naprostého detailu v italského štramáka, odzpívat jeho nejznámější árii o Figarovi už bylo jenom a jenom na Patrikovi. Totožný knírek sňatkového podvodníka, procítěné vystoupení a co nejvíc se přiblížit originálu – o to se snažil, seč mu síly stačily!

Jeden z nejmladších českých Hamletů si během celého týdne dal opravdu záležet a jeho vystoupení se povedlo dokonale. Na konci to vše vyšperkoval něžnou a upřímnou zpovědí, kterými jsou Rossiniho árie proslulé a přidal už tak silné písni úderné poselství. To nezapomněl kvitovat s povděkem Aleš Háma. „Nejlepší výkon v téhle soutěži. Ředitel opery klekne na kolena a rozpláče se. Na tebe jsme všichni čekali!“

Na sympatickém Patrikovi, který se dočkal konečně prvního vítězství, bylo vidět, že problémy s nervozitou s každým dílem ustupují. Přesto ho během nácviku mírně přepadla panika. „Operní herectví je jiné. A strašně rychle se tam pěje,“ řekl. Obavy však byly naprosto zbytečné. Patrik i Gioacchino na konci vystoupení sklidili obrovský potlesk. „Úžasný baryton, jsi úžasný zpěvák. Nechala bych se od tebe oholit,“ pochválila skvělou práci hostující porotkyně Jana.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 5 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas