9.dil Tvoje tvář má známý hlas 5 online - 27.10.2018

Největší hvězdy světového showbyznysu na jedné scéně! Jan Révai, Robert Jašków, Patrik Děrgel, Vojtěch Drahokoupil, Jitka Schneiderová, Michaela Badinková, Eva Burešová a Tereza Mašková opět v akci. Sledujte jejich další neuvěřitelné proměny a užijte si vtipná hodnocení hvězdné poroty. Vše pod taktovkou moderátora Ondřeje Sokola

Jan Révai byl v minulém kole Tvojí tváře neskutečná zpěvačka Cher. Tentokrát se proměnil ve frontmana kapely Green Day Billyho Joa Amstronga a za svůj excelentní výkon a skvělou show si vysloužil vítězství. Jakmile Ondra Sokol oznámil, že bude následovat vystoupení Jana Révaie proměněného do Billyho Amstronga, nikdo ani nedutal. Každý byl zvědavý, jak si s proměnou poradí maskéři a jak samotné vystoupení Honza zvládne. Ale po pár tónech bylo rozhodnuto.

Honza dokonale napodobil hlas i pohyby interpreta, takže když divák zavřel oči, myslel si, že je kousek od něho skutečný frontman Green Day. Celému povedenému vystoupení pomohli také maskéři, kteří si s celou proměnou dali hodně práce. Honza byl k nepoznání, měl dokonce i pověstné zelené oči.

Honza se přiznal, že nikdy Green Day neposlouchal, ale že tu hudbu vnímal. Je hodně talentovaný a opět předvedl skvělé vystoupení. A celá práce maskéru dodala k tomu vystoupení ty správné grády. Zelené oči mluví za vše.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 5 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas