10.dil Tvoje tvář má známý hlas 5 online - 3.11.2018

Další týden, další zadání Rulety hvězd! Komu ještě zbývá dostatek sil a kdo mele z posledního? O postup do finále i nadále bojují Jan Révai, Robert Jašków, Patrik Děrgel, Vojtěch Drahokoupil, Jitka Schneiderová, Michaela Badinková, Eva Burešová a Tereza Mašková.

Agentka s povolením ukrást vaše srdce! Tak by se dal charakterizovat ohnivý a naprosto suveréní výstup Terezy Maškové. Zaslouženě vyhrála desátý díl Tvojí tváře! Růžovka Tereza Mašková se v desátém díle Tvojí tváře převtělila ve vlasatou divu, která je známější spíš pod jménem Marika Gombitová. Slovenská zpěvačka a skladatelka, která nazpívala celkem 234 písní, mnohokrát bodovala v anketách popularity – Zlatý slavík, Slovenský slávik, Slávik nebo ceny OTO. Marika Gombitová je živým příkladem, že píseň se nemusí jen odzpívat, ale dá se i prožít. Je nazývána nekorunovanou královnou slovenské populární hudby a právem patří mezi nejvýraznější osobnosti slovenské kultury.

Desátý díl Tvojí tváře byl plný jedinečných momentů, které rozhodně stojí za připomenutí. Vojta Drahokoupil rozezpíval celý sál, Roman Vojtek v roli tanečního kouče zrakvil Boba Jaškówa a Aleš Háma se opět navlékl do dámských šatů!

Na začátku desáté epizody čekalo tentokrát velké překvapení na samotného moderátora pořadu Ondřeje Sokola. Ten totiž v den natáčení dílu slavil 47. narozeniny. Proto mu štáb připravil tajné překvapení, které se odehrálo přímo na pódiu. Ten v první chvíli vůbec netušil, co se děje, ale radost z překvapení u něj nakonec vyhrála nad stresem z natáčení.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 5 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas