11.dil Tvoje tvář má známý hlas 5 online - 10.11.2018

Od finále je dělí už jen krůžek! Pouze čtyři nejlepší se utkají o možnost vyhrát celou show. Vše záleží na jejich semifinálových výkonech a bodování poroty v čele s Jakubem Kohákem, Jankem Ledeckým a Alešem Hámou!

Míša Badinková vyhrála 11. díl Tvojí tváře! Sympatická herečka Michaela Badinková díky svému dalšímu triumfu zkompletovala druhé vítězství, což se jen tak nevidí. A suverénně dokráčela do finále! Tentokrát Míšu čekal nevděčný úkol – ztvárnit francouzsky mluvícího interpreta. Zpěvačku obdařenou velmi krásným, silným, barevně zajímavým a naprosto nezaměnitelným hlasem. Ženu zpívající mezzosopránem, oplývající navíc vynikající pěveckou technikou. Držitelku ceny Grammy in memmorian, francouzskou šansoniérku Édith Piaf.

Předposlední díl páté řady Tvojí tváře byl plný jedinečných momentů, které rozhodně stojí za připomenutí. Vzešla finálová čtyřka, přijela Miss World a dalších pět účastníků předchozích řad. Evu Burešovou snědl africký král z Jižní Ameriky a Vojta D předvedl, jak vypadá jeho typický pátek. Poslední šance dostat zlatou vstupenku! Ale ne do Karlíkovy továrny na čokoládu, ale do finálového utkání, ze kterého vzejde již pátý vítěz české verze této famózní show. Po urputném boji a jedenácti týdnech tvrdé práce se do finále podívá Michaela Badinková, Eva Burešová, Patrik Děrgel a Tereza Mašková. Kdo zvedne pomyslný pohár pro vítěze nad hlavu? Budou to nervy!

Široká veřejnost zná Taťánu Kuchařovou jako jedinou Češku, které se podařilo dosáhnout na vítězství v Miss World, prestižní a nejstarší světové soutěži krásy. Jenom výčet renomovaných světových firem, módních návrhářů a médií, s nimiž spolupracovala, by vydal na dlouhý seznam. Nikdy se snad nestalo, že by šlápla s nějakým svým outfitem vedle. To samé platí i u jejího líčení. Extravaganci dává přednost jen výjimečně, spíše sází na přirozený look. Však také byla ozdobou semifinále Tvojí tváře.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 5 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas