12.dil Tvoje tvář má známý hlas 5 online - 17.11.2018

Velkolepé finále páté řady show Tvoje tvář má známý hlas je tady! Čtyři nejlepší finalisté bojují o možnost předat šek na 150 000 korun charitě vlastního výběru a také bojují o zisk titulu šampiona show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě jejich vystoupení vás čekají i speciální duety a další překvapení.

Po 12 týdnech oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas jsme se dočkali vítěze. Tedy spíše vítězky. Stala se jí herečka Míša Badinková! Míša Badinková musí být po finálovém díle páté řady Tvoje tvář má známý hlas diváky považována za velkou hrdinku. To, co předvedla na pódiu, nebylo rozhodně nic jednoduchého. Janek Ledecký byl prý rád, že nebrečel jak želva. Tklivá balada o neopětované lásce je totiž hudební veledílo. A obzvláště v podání Míši! Kdo by to byl řekl, že Míša, která se neživí jako zpěvačka, předvede něco takového! Šokovala nejen diváky a porotce, ale určitě i sebe. Sice se tohho bála jako čert kříže, ale předvedla neskutečnou show, ze které běhal mráz po zádech.

Během 11 kol soutěže se krásná a původem slovenská herečka statečně zhostila všech výzev. Mezi nimi byla například česká zpěvačka Hana Zagorová, anglický Rick Astley, americká králopvna Soulu Arteha Franklin, německého drtiče hitparád Loua Begu, kubánskou sexy krásku Camilu Cabellu, americká zpěvačka ze skupiny The Black Eyed Peas Fergie nebo francouzskou šansoniérku Édith Piaf. Ve finále okusila Christinu Aguileru.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas 5 online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas