Show U Haliny v kuchyni - online díly ke shlédnutí

Na televizní obrazovky TV Nova přichází nový pořad s kuchařskou tématikou U Haliny v kuchyni. Skvělé recepty, historky a vtip Haliny Pawlowské to je dokonalý koktejl, který vám zpříjemní sobotní podvečery. Pawlowská chce v show předávat rodinné recepty, rady, tipy a triky pro vaření.

Pořad u Haliny v kuchyni samozřejmě můžete sledovat i online na nternetu ve videotéce Voyo. Pokud jste poslední díl nestihli, nebo si chcete připomenou recepty můžete se na oslední díl podívat zdarma ve videoarchivu TV Nova Nova Plus (http://novaplus.nova.cz/). Pro snazší orientaci naleznete v levém sloupci odkazy na jednotlivé díly a pod nima videa ke shlédnutí zdarma.

Herečka se chce zaměřit převážně na českou, maďarskou a německou kuchyni. "Diváci se musí připravit na to, že nejsem kuchařka, ale hrozně ráda jím a vařím pro své blízké, takže se mohou těšit na osvědčené recepty," uvedla Pawlowská.

Sama Halina o svém novém pořadu prozrazuje: „Diváci se musí připravit na to, že nejsem kuchařka, ale hrozně ráda jím a vařím pro své blízké, takže se mohou těšit na osvědčené recepty. Připravovat budu převážně českou kuchyni s nádechem kuchyně maďarské a trochu německé, prostě takovou, jako je má rodina.“

„Pořad u Haliny v kuchyni budeme vysílat každou sobotu od 18:00 na obrazovkách televize Nova, tedy v čase, kdy se v řadě rodin chystají večeře. Pořad bude trvat zhruba 30 minut a unikátní bude v tom, že Halina Pawlowská bude pro diváky vařit přímo ve svém domě a ve své vlastní kuchyni,“ uvedla Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.