Seriál Ulice - online díly ke shlédnutí

Díly online na Voyo

Děj seriálu se točí okolo jedné fiktivní ulice na periferii Prahy. V ulici stojí několik činžovních domů s pekařstvím, kadeřnictvím, restaurací, ordinací či tetovacím salonem. V jednom z těchto domů, který patří panu Peškovi, bydlí některé z rodin, jejichž osudy se v seriálu vzájemně proplétají - samotný pan Pešek, Jordánovi, Seidlovi, Simona Pavlicová či Libuška Nekonečná se synem Borisem.

Nejsledovanější denní seriál Ulice vstupuje na podzim 2013 do deváté sezóny, ve které se budou dále, a často velmi nečekaně, vyvíjet osudy oblíbených hrdinů a chybět nebudou ani noví obyvatelé jako například matka Lenky Hejlové v podání Vilmy Cibulkové. Velké zvraty čekají Hejlovy, Vlastíka Peška, ale i třeba Lumíra Nykla a rodinu Liškových. Velkým návratem pak bude přistěhování se Světlany Nyklové, z níž se stala zcela jiná žena…

Za dobu vysilání se v seriálu vystřídalo obrovské množství herců. Někteří z nich jsou v seriálu od jeho počátku. Například Jordán Matěj(Štáfek Jakub), Svobodová Ilona (Farská Jitka), Pavelka Ondřej (Farský Oldřich), Hadrbolcová Zdena (Habartová Růžena), Krbová Ljuba (Lišková Anna), Vacek Petr (Jordán Tomáš), Solaříková Patricie (Jordánová Tereza), Svoboda Václav (Nykl Lumír), Obermaierová Jaroslava (Nyklová Vilma) nebo Hrušínský Rudolf (Pešek Vlastimil)... Mnoho dalších již v seriálu neučinkuje a naopak další stále pribývají.

Díly seriálu Ulice