Seriál Ulice - online díly ke shlédnutí

V Ulici to žije už třináctým rokem a letošní podzim bude ještě barevnější! Z kamarádského vztahu Davida s Terezou vzniká něco víc, ale pořád je tady Alena, která se Davida nechce vzdát. Gábina jde za svým snem a rozjíždí vlastní módní značku, i když na tom není finančně právě nejlíp. Situaci v rodině Liškových změní narození Bedřichovy dcery. Věrka Marečková nečekaně potká svojí velkou lásku z mládí, a ani operace srdce, která ji čeká, jí nezabrání v zasahování do křehkého vztahu Máry s Karlou. Maléřovi čelí profesním výzvám a Filipově pubertě, zároveň se rozrůstají o nového člena – Veroničinu neteř Marcelu. U Nyklových se schyluje k velkému rodinnému řešení a ani u Peškových nebude klid. Starosti jim bude dělat Adriana, která se bezhlavě zamilovala, jenže tahle láska je slepá…

Dvanáctá sezóna přinese momenty plné napětí, emocí, romantiky i humoru. Děj zatraktivní nové postavy se zajímavými osudy. Tereza a David by za romantikou nemuseli chodit daleko, jenže záhy je i Matěje rozhodí Bětčina nevěra. Se začátkem školního roku navíc přibydou i starosti v podobě nového studenta Tobiáše Slámy. Liškovi se těší na miminko, ale nečekaně se objeví komplikace. Těžké chvíle čekají také Maléřovi. Další setkání s farářem Rybou, při němž dojde i na souboj, je jen jednou ze zkoušek, kterým bude rodina čelit. Adriana jen září. Eddie ví, že ona je ta pravá, a tak chce jejich vztah posunout dál. Obrovskou důvěru do vnuččiny budoucnosti vloží odvážným gestem i Vlastimil Pešek. Vilma Nyklová přijme do pekařství prodavačku Vendulu, která ale převrátí co nevidět Nyklovým život kompletně naruby. Monika má po návratu z Afriky plnou hlavu Jáchyma. Mára si ale společný život představuje trochu jinak.

Děj seriálu se točí okolo jedné fiktivní ulice na periferii Prahy. V ulici stojí několik činžovních domů s pekařstvím, kadeřnictvím, restaurací, ordinací či tetovacím salonem. V jednom z těchto domů, který patří panu Peškovi, bydlí některé z rodin, jejichž osudy se v seriálu vzájemně proplétají - samotný pan Pešek, Jordánovi, Seidlovi, Simona Pavlicová či Libuška Nekonečná se synem Borisem.

Nejsledovanější denní seriál Ulice vstupuje na podzim 2013 do deváté sezóny, ve které se budou dále, a často velmi nečekaně, vyvíjet osudy oblíbených hrdinů a chybět nebudou ani noví obyvatelé jako například matka Lenky Hejlové v podání Vilmy Cibulkové. Velké zvraty čekají Hejlovy, Vlastíka Peška, ale i třeba Lumíra Nykla a rodinu Liškových. Velkým návratem pak bude přistěhování se Světlany Nyklové, z níž se stala zcela jiná žena…

Za dobu vysilání se v seriálu vystřídalo obrovské množství herců. Někteří z nich jsou v seriálu od jeho počátku. Například Jordán Matěj(Štáfek Jakub), Svobodová Ilona (Farská Jitka), Pavelka Ondřej (Farský Oldřich), Hadrbolcová Zdena (Habartová Růžena), Krbová Ljuba (Lišková Anna), Vacek Petr (Jordán Tomáš), Solaříková Patricie (Jordánová Tereza), Svoboda Václav (Nykl Lumír), Obermaierová Jaroslava (Nyklová Vilma) nebo Hrušínský Rudolf (Pešek Vlastimil)... Mnoho dalších již v seriálu neučinkuje a naopak další stále pribývají.

Díly seriálu Ulice